Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utcai motorozashoz ciki...

Utcai motorozashoz ciki versenyruhat hordani?

Figyelt kérdés

Ahogy eszrevettem (megneztem es probaltam sok fele motoros oltozeket) sokat szamit vedettseg szempontjabol a ruha ara, ahogy megyunk fentebb arkategoriaban ugy mar nagyon korrekt anyagu borruhakat lehet kapni, alpinestars stb 300e korul (csak egyreszest neztem, azok tetszenek) de ha nem jarok palyara akkor nem ciki ilyen komoly egyreszes borruhakban motorozni kozuton? Tehat pl gaz egy kisebb, 4-500kobcentis motoron, vagy akar nakeden igy megjelenni, mit gondoltok? Elegge fosok az esestol, nem vagyok egy rovidnadrag-poloban motorozos fajta.

Beszeltem regota motorozo ismerosokkel es azt a kovetkeztetest szurtem le hogy sokan kozuluk megvettek a draga ruhat amiket 5-8eve hordanak es semm ibajuk, ezzel szemben a fele ennyibe kerulo ruhak szetmennek sok esetben 2-3 ev alatt, ugy pedig hiaba kerul fele annyiba, igenis draga lesz..ezert is aldoznek ra akar tobb penzt.

Mit gondoltok errol?

Koszonom a valaszokat!


2021. ápr. 25. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A menősködés fontosabb, mint a saját életed?

Egyébként hozzá nem értőnek bőrruha mindegyik, aki meg ért hozzá, az pont hogy nem röhög ki a jó minőség miatt

2021. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, szerintem cikibb amikor nincs bőr a lábadon.

Ha nem mész pályára, vagy van pénzed két szetre, akkor textilből is lehet jókat venni. Azok nyáron nem olyan melegek.

2021. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Tehat pl gaz egy kisebb, 4-500kobcentis motoron"

Én nem motorozok, szóval az átlagember véleményét képviselem talán.

Nem csak a köbcentitől függ, hanem a motor fajtájától is. Egy chopperen nyilván hülyén néz ki, akárhány köbcentis is. Egy sportmotoron, vagy az átlagember számára annak kinéző gyengébb változaton teljesen elfogadható szerintem.

A naked motor (eddig ezt nem ismertem, most kerestem rá) szerintem még belefér, számomra mint teljesen laikus elmegy sportmotornak is.


Szerintem egyébként nem a motoron ülve fognak kinézni téged, hanem ha bemész valahova. Ha becsattogsz egy ilyen ruhában a Tescoba, ott biztos sok olyan vélemény lesz, hogy a "felvágós hülyegyerek versenyruhában jött párizsiért"

2021. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"....megvettek a draga ruhat amiket 5-8eve hordanak es semm ibajuk, ezzel szemben a fele ennyibe kerulo ruhak szetmennek sok esetben 2-3 ev alatt..."


Nekem volt drága 1 részes ruhám (Dainese) nem tartott tovább mint egy olcsóbb ruha ( ez nálam 150e - 200e Ft közötti ár )

Ez az én tapasztalatom:

Wintex - 6 év

Dainese- 5 év ( lehet 6 év, nem vagyok biztos )

Berik - 5 év

Mugen - 3 éve koptatom,még jó :)


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy fiatalabb koromban többet motoroztam és a Wintexben + Dainese-ben több időt töltöttem. ( Plusz a Wintexben és a Dainesében pereceltem is - Wintexben 2x is :) ).

2021. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem megfelelő ruhával esés miatt kórházba kerülni cikibb!
2021. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!