Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menő a gyorshajtás?

Menő a gyorshajtás?

Figyelt kérdés

A minap haladtam egyenletesen a kis 100-as tempómban, viszont lakott terület közeledett így elvettem a gázt. Erre a semmiből hátulról megérkezett egy önjelölt Fittipaldi, és nem kicsivel gyorsabban, és a forgalomlassító sziget másik oldalán megelőzött. Majd láttam, hogy kinyúl az anyósülés felőli utas, lefelé mutató hüvelykujjal.

Kicsit elgondolkodtam, hogy ez most akkor menőnek számít?

Az autó a lényeg sokaknak ha jó kocsi, lehet vele repeszteni? Vagy ha van jó kocsi, máris jó sofőrök leszünk...



2021. ápr. 26. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2021. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Csak az ő fejükben.
2021. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pont, hogy gáz.
2021. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki szerint menő, akkor majd a csekkel is olyan víg mosollyal sétáljon a postára :)
2021. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az szerintem még a jobbik eset, ha csak a csekkel...
2021. ápr. 26. 19:16
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
M. Richárd be like this question
2021. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen menőket kell általában kihalászni az árokból, vagy lekapirgálni a fáról... És ezek a legjobb esetek, rosszabbak megölnek egy családot
2021. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Szimplán hülyék, ennél már csak azt nem értem jobban mikor valaki 70-el megy lakott területen kívül, de 70-el végigrongyol lakott területen belül is. :D
2021. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Én azt látom, hogy sok egybitesnek ez a menő.


Tapossák a gázt és a sebességgel azonosítják a tudást. Ők mindenkinél is gyorsabban "tudnak" vezetni. Jók a "reflexeik". Ha néha összejön 1-2 mentés szerencséből vagy a másik fél figyelméből akkor is azt a következtetést vonják le, hogy "mekkorát mentettek, de tudnak".


Aztán az ilyenek azok, akik az első tökátlagos közlekedési szituációból irgalmatlan balesetet hoznak össze. Mindezt azért, mert a hatalmas tudásuk csődöt mond minden esetben amikor a gáz helyett az agyukat kellene használni.

2021. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%

Nem tudod miért sietett. Lehet, h szült a hörcsöge, vagy haldoklott a papagalya.


Miért foglalkozol másokkal? Törődj a magad dolgaival! ;-)

2021. ápr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!