Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem akarok jogsit, de "nyomás...

Nem akarok jogsit, de "nyomás alá" vagyok helyezve, orvosin elkaszálhatnak?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az autókat, a legjobb sofőr mellett is rosszul vagyok, próbáltam vezetni de semmi jó érzés nem kerített hatalmába.

Eddigi életemben is megoldottam a dolgokat jogosítvány, kocsi nélkül, tudtam utazni, munkába járni, bevásárolni.


De egy ideje nagyon rámszállt a család, így befizettem magam egy autós iskolába, de így, hogy haladok a tananyaggal egyre frusztráltabb leszek, mert nem érdekel, nem akarok vezetni, nem akarok autót, ezzel az egésszel nem akarok foglalkozni, két lábon járva is folyton baleset ér, egy autóval nem csak magamra, de a környezetemre is veszélyes volnék.


Ha eljutok az orvosi alkalmasságira ott van mód "Alkalmatlan" pecsétet szerezni?

Ha simán megbuknék a vizsgán, az nem megoldás, tovább piszkálnának, hogy kifizetik a következő vizsgát, csak ugorjak neki újra.


Volt időm gondolkodni, hogy mennyire nem akarom ezt, 18 évesen semnakartam, 25 évesen sem, és most sem.



2021. ápr. 27. 07:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Nézd.. a 85 éves bácsik akik se nem látnak, se nem hallanak is megkapják az alkalmasságit, szóval kösd fel a gyatyád
2021. ápr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős vagy, de minimum 30-ra tippelek az utolsó mondatod alapján.


És mások mondják meg neked, hogy mit csinálj akaratod ellenére? Mások nyomására versz el több százezer/millió forintot valamire, amit a hátad közepére sem kívánsz? Az oktatás árát már buktad, visszakapni nem fogod, de most még ki tudsz szállni. Egyszerűen hagyd ott. Gondolom azért akarnak rávenni téged, hogy te vidd őket mindenhová ingyen, kényelemben. És te kerülj miatta ekkora sz*rba?


Nem kell neked, hogy elkaszáljanak orvosin, egyszerűen csak szállj ki. Nem tartozol senkinek magyarázattal, nem vonhat kérdőre senki. Csináljon jogosítványt az, aki vitetni akarja a seggét ingyen a te károdra.

2021. ápr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem mondod el nekik, amit ide leírtál?
2021. ápr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Légy a magad ura. Ne csinálj olyat, amit nem akarsz.
2021. ápr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad, felnőtt ember vagy. Semmi értelme nem lesz, ha nem mersz majd vezetni, vagy fèlve veszetsz és bajt okozol. Kérdezd meg , hogy ők ezt szeretnèk? Felnőtt vagy, saját akarattal. Ebbe senki nem szólhat bele.
2021. ápr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Minek mentél ha nem érdekel?

Ki nem szarja le hogy a többi mit akar.

Egyáltalán nem kötelező a jogosítvány.

Csak persze aki levizsgázik mégha 3-4 neki futásból is, akkora szája van és olyan okos utána hogy borzasztó.

Minek fizetted be, ezt nem értem.

2021. ápr. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
25 éves elmúltál és nem tudsz saját magad döntéseket hozni,olyat amit te szeretnél?Kit érdekel mit akarnak ők,mond nekik hogy te nem akarsz vezetni,hagyjanak békén a p*csába és kész.Néha elkeserítő hogy mennyire nem tud sok ember önálló lenni,valaki ezt meg azt mondja és olyan döntéseket hoznak amit nem szeretnének,ne hagyd magad manipulálni
2021. ápr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Lehet el kéne költözni otthonról, hogy ne anyádék mondják meg, mit csinálj és mit nem.
2021. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
24%

“ a legjobb sofőr mellett is rosszul vagyok” na ezen ne is csodálkozz, a jobb egyben ülni nekem minimum unalmas, es egy olyan sofőr mellett aki hasonló stílusban vezet mint én maga a félelem meg a kínszenvedés onnan tehetetlenül végignézni mindent😃

Vezetni nem olyan rossz. Sőt. Nagyon is jó. Az egyik legnagyobb szabadságérzés, és ahova busszal 2 óra alatt érnél, oda kocsival fél óra alatt odaérsz. Ha kifogsz egy alacsony fogyasztású autót VALÓBAN gondos tulajtól, szép előélettel, akkor még sokat sem kell költened rá. Régebbi toyota yaris, újabb swift (régit nem javaslom, nagyon papír), opel corsa 1.2, fiat twingo, ilyeneket ajánlanék első kis kocsinak.

Nekem egy rózsaszín yaris volt, vagyis még van, de pár hónap múlva sajnos már nem lesz. Én nagyon szeretem a kis yarisomat, örökre emlékezni fogok rá.


Nekem pl mindig is célom volt az hogy vezessek de ez az érzés 22 évesen erősödött meg annyira hogy mindent félresöpörtem miatta és hamar meg is lett a jogsim. 2 évig a yarissal mentem, aztán tavaly novemberben vettem egy 2.5 bmwt😍😍 Nagyon sok a gond vele de imádom, nem tudnám autók nélkül elképzelni az életemet. Előbb utóbb egy e34et is be kell szereznem a példaképem tiszteletére aki szintén nagy autós volt. (Giorgi Tevzadze az.)


Szóóval ennyi. Az autózás jó dolog szerintem próbáld megszeretni.


25/n

2021. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Renault twingo, csak elírtam reggel van
2021. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!