Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Lacetti vagy G...

Chevrolet Lacetti vagy G Astra Classic?

Figyelt kérdés
2007-ből melyik értelmesebb választás 1 millió körül? Normál, napi használatra, 20 km oda-vissza.
2021. ápr. 29. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Astra, legalább 1.6 os motorral
2021. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Astra!!! A Chevi Lacetti az Astra dél-koreai klónja, hiába van ugyanolyan motorja mint az Opelnek, sokkal többet eszik (bármelyik motorral nézzük), az ecotec motorokra jellemző olajfogyasztás itt is fennáll, meg rengeteg bosszantó nyűgje is van. Az Opel Astra G sokkal kifinomultabb,sokkal népszerűbb típus, sokkal több hozzá az alkatrész amit gombokért megvehetsz a sarki bontótelepekről, minden szerelő ismeri az összes csavarig. Fogyasztásban veri a Lacettit, formailag a 90es éveket idézi de még ma is teljesen vállalható. Baj nem szokott vele lenni, én teljesen meg vagyok elégedve vele (egy 2005ös Opel Astra G Classic Caravan tulaja vagyok, ebben 1.6os motor dübörög). Én bátran merem ajánlani az Astrát, 1.6os motorral nézd, az 1.4 ehhez a karosszériához alulméretezett (az első szériás G Astrákban 1.2es motor is volt, az is elég apró volt hozzá). Jól nézd meg a hirdetéseket és olyat válassz amit karban is tartottak mert azok kevésbé szoktak nyűgösek lenni.
2021. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!