Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ír be az oktató több...

Miért ír be az oktató több órát is?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a Bs jogosítványt. Az oktatóval ma 1,5 órát töltöttem és 4 alkalomnak írta be. Ez baj, vagy én értettem valamit félre?

2021. ápr. 29. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát már hogy ne lenne baj? Kifizettél 4 órát, de csak 1,5-et gyakoroltál. Így hamar meglesz a kötlező 30 óra, ami számodra valójában csak 10 lesz és majd csodálkozol, hogy megbuksz...

Mond meg neki, hogy a maradék 2,5 órát papírozás nélkül vezessétek le és innentől jobban figyeljen oda a pontos kitöltésre (persze nem hülye, direkt csalt, de ezt ne mond a szemébe).

2021. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja levezettetni, csak a pénzt érte.

Ebbe a szituba egy nagy gyökérség

Nekem pl. traktoros jogsinál volt, hogy a kötelező 24 helyett talán 6-ot vezettem le, látta az oktató hogy megy aztán többit beirta csak úgy. De ez nyilván más szitu, olyan B-s nél is előfordul hogy a vége fele látja hogy jól megy és akkor elirja a többit

2021. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem C-nél volt így, meg GKI-nál is. Igaz, mindkettő elsőre meglett, de attól még centre pontosan ki lett fizetve az óra, ő meg előre beírt x órát a kartonba.
2021. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején nálam is ez volt.

Nem ellenőrzi senki, hasraütésszerűen beírja mennyit dolgozott. Közben meg azt csinál amit akar, szabadidő, költsége nincs, cserébe felmarkolja a pénzt. Sokan ezt tennék a helyében, ha a munkahelyükön megtehetnék: ingyen-fizetés.

2021. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem inkább előre beírja a hetet? Nem mindenki szeret minden egyes alkalom után papírmunkával foglalkozni.
2021. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hogy az aláírás kavart be? Én egyszerre két órát veszek (ami 1 óra 40 perc ugye), de négy rubrikát kell aláírni - mindkét óra kezdetét és végét. De az attól még két óra.
2021. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Valószínűleg elnéztem, mert nincs semmi probléma.

2021. ápr. 30. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!