Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgánál számít...

Forgalmi vizsgánál számít bármit is, hogy az oktató javasolja a tanulónak a vizsgát vagy a tanuló maga mondja, hogy szeretné megpróbálni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Ez a pénzről szól semmi másról. Én amikor 6 éve vezetni tanultam már 30 óra után vizsgázhattam volna, az oktató ezt jól tudta, viszont óvatosan közölte velem, hogyha szeretném a tudásomat tökéletesíteni, akkor vegyek még 10 órát.

Röviden ha nem fizetek neki zsebbe 10 órányi vezetési díjat, akkor minden mit fogok csinálni úgyis megbuktatnak.

Zsebbe kellett a pénz valóban.

2021. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Milyen szempontból? Ha a tanuló szeretné megpróbálni, akkor nem biztos hogy készen áll a vizsgára, a másik lehetőséggel ellentétben.
2021. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nálam az a helyzet, hogy órák végén dicsér és mondja, hogy szerinte jó sofőr leszek majd, ha szerzek még pár évnyi rutint majd közölte, hogy akkor még 10 óra. Én pedig mondtam, hogy mostmár vizsgázni akarok, mert jól megy. Lehet ebből hátrányom?

(Hibának annyit mondott, hogy zebráknál és parkolásnál feltűnőbben mozgassam a fejem, hogy a vizsgáztató majd lássa, hogy figyelek)

2021. febr. 26. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Nyugodtan jelentkezz, és ha buksz ne keseredj el, legalább tapasztalod milyen. 3 óra díja egy próbálkozás.


Megy minden szinten itthon a mutyi, de nem látom miért lenne jó az oktatónak húznia egy tanulót. Hónapokra előre be vannak táblázva. Vállalkozóként dolgoznak, sokan több iskolánál, jól keresnek.


Ha buksz az őket is minősíti, talán ezért. Meg talán él bennük a tisztesség, hogy a legszerencsétlenebbeket nem engedik forgalomba.


Nekem eszembe sem volt lefizetni bárkit is, főleg hogy azt se tudod eljut-e a VB-ig a pénz. Megbuktál visszakapod, átmentél oktatónál marad.


Első alkalommal kifogtam a legszigorúbb VB-t (szerintem). Már az elején stresszelt a modora. Végig kussban, hallottam szinte ahogy húzogatja a vonalakat.

Bukás oka, közlekedési szabálysértés: kimentünk a városból az elkerülőre, 500 méteren nem soroltam ki jobbra, mert abba sávba csak az sorol, aki távolodik a várostól.


Visszafordulunk városba, elkezd mondani valamit, nem is értem eddig csendben volt. Hátraforulok, miről van szó? Majdnem kimegyek a sávomból.

Hagyja hogy visszavezessek, nem ültet át (!), pedig azonnali bukás a szabálysértés.


Következő vizsga 2 hét múlva, 6 extra óra, hogy a vizsgáig még gyakoroljak. Új VB lazán végigbeszéli az utat az oktatóval. Engem is ellazít a tudat, hogy ez nem is figyel rám (pedig de, majd pár éves rutinnal te is látni fogod, mekkora szerencsétlenek vagyunk ilyenkor).


Jelentkezz ha magabiztos vagy. Nem lesz bajod belőle.

2021. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

engem bejelentett már a 20. oránál mondta h 2 hét és vizsgázol. Boritékot nem lehetett adni de igyis meglett elsőre

30 budapest férfi

2021. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!