Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik típus lenne megfelelő...

Melyik típus lenne megfelelő hobbiautónak?

Figyelt kérdés

Maximum4-5 milliót szánnék a vételre, plusz az esetleges felújítások, azzal kezdeném.

15-25 éves BMW-t vagy Mercedest szeretnék hobbiautónak, konkrét típust még nem néztem, ezért tettem fel a kérdést ki mit ajánl. W220-tól egészen E46 kabrióig nézelődök.



2021. ápr. 30. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Bármelyik jó hobbinak, inkább az a kérdés, hogy értesz-e annyira hozzá, hogy tényleg tudd hobbizni. Mert sajnos ezek nagy része, főleg az itthoni széria inkább bontószökevény, mintsem hobbiautó.
2021. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Sajnos azzal kapcsolatban már van tapasztalatom, hogy a kínálat 85%-a 300 ezerért árult romhalmaz.
2021. ápr. 30. 22:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, itt ez a baj. Ha értesz hozzájuk és nem sajnálod a pénzt, lehet egy jó hobbiautót csinálni, de a 15+ évesek már nagyon rizikósak. Volt már vagy 6 gazdájuk és csak az ég tudja, hányszor lettek visszatekerve. Na meg persze az, hogy mennyi kínai vackot pakoltak bele "felújítás" címszó alatt.
2021. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Ebből az összegből már nagyon szépeket lehet venni, mindegyik tipusból. Az a lényeg szerintem hobbiautónál, hogy neked melyik jön be jobban.

E46 Cabrio vagy akár Coupe valamelyik nagyobb motorral nem rossz választás, esetleg Audi TT Roadster?

2021. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha 15+ éves német gép ennyiből, akkor E38as 7es BMW vagy Audi A8 D2, egyrészt ezek nagyon kultikus autók, másrészt befektetésnek is jó alap. De írták latom az Audi TT-t, lassan az is igazi yountimer lesz, az első generációs, ha megszűnik a TT gyártása, nagyon értékes lesz.
2021. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Csak érteném meg hogy miért akarnak ennyire ilyen hetedhéthatáron át híres betegágyakat. de engem nem zavar.
2021. ápr. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 Hasonló kérdéseknél nekem is ilyesmi a reakcióm, de vegyük észre, hogy itt most a kérdező HOBBI autót szeretne. Hobbi autót az vesz, aki szeret autót szerelni, nem sajnálja rá a pénzt és az időt, továbbá van egy normális autója, szóval nem gond, ha a hobbi autó napokig, vagy akár hetekig mozgásképtelen. Amikor valaki hétköznapokra keres autót, nyilván én is megbízható autókat javaslok, de ha valaki hobbi autót keres, akkor kizárólag egyetlen egy dolog fontos: a vevő ízlése.


Ez kb. pont olyan, minthogy a fiatal friss AM jogsisok orrba-szájba veszik a Simsont. Abból sem lehet már találni egy normálisat sem, hulladék az összes, de mégis szeretik és pont ezért, mert mindig van velük valami baj és szeretik szerelgetni. Nincs ezzel semmi baj.

2021. máj. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 Hááát, én azért szeretnék menni is a hobbiautómmal. :D

Szóval ha egyszer elkészül, akkor ne kelljen már állandóan szétborítani.

2021. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
#8 Mi az, hogy szeretnél menni vele? Hobbi autót nem szokás sűrűn hajtani. Ha sűrűbben akarsz beleülni, mint például minden hétvégén élményautózás gyanánt (azaz hetente egyszer), akkor az már nem hobbi, hanem hétköznapi/általános felhasználás.
2021. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaaa.. akkor nem hobbiautóm van, és nem is hobbiautót csinálok. oké. :D
2021. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!