Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fűnyíró, fűkasza gyertya?

Fűnyíró, fűkasza gyertya?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


Benzines fűnyíró és fűkaszák gyújtógyertya csereperiódusa mennyi? Semmilyen erre vonatkozó információt nem találtam.


Köszönöm!



2021. máj. 2. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
10 éves fűkaszámban a gyári gyertya van, rendszeres használat mellett.
2021. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A damilosom több mint 15 éves, a gyári gyertya van benne.

Akkor kell cserélni, ha már rossz.

2021. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy Husqvarna fűkaszám van. Ennek a kezelési útmutatója azt írja, hogy évente cseréljem.

Már 8 éves a gép, de még soha nem cseréltem benne. Épp egy hónapja autósboltban vásároltam és eszembe jutott, hoyg vegyek a kaszába is gyertyát. Be is tudták volna szerezni, nem is volt drága, valami 1000Ft, de csak rendelésre jött volna, heteket kellett volna rá várni. Így nem kértem.

2021. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mindent látó szememmel néha megállapítom, hogy na ezt most kicserélem, de én sem tudom milyen szempont alapján :))
2021. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!