Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ma volt a benzinmo...

Szerintetek ma volt a benzinmotorok "fekete hétfője"? Más is járt hasonlóan?

Figyelt kérdés

Vettem egy mopedet, gondoltam ma elhozom lábon. 10 km után megállt és nem indult. Gyertyacsere után hazaértem vele (30 km), este kicsit hajkurásztam, egy idő után ugyanúgy megállt. Valszeg gyújtás gond.

Délután elővettem az autómat, az meg erőlködve indult, mintha valamelyik henger kihagyott volna (melegen már ment szerencsére).

Egy ismerősömnek bekrepált a garanciális Stihl kaszája, és a Johnson csónakmotorját sem tudta elindítani. Egy másik ismerősnek meg a nagy fűkaszájában adta meg magát a gyújtótekercs.

Más is járt ma így? Autó-motorral, rotakapával, másegyébbel? A mai lenne a benzinmotorok fekete napja? A simsont már be se mertem rúgni, inkább várok vele holnapig...



2014. máj. 5. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen átkos dolgokban csak a hülye képes hinni. Szerintem egyszerűen csak elérte őket az idő. Minden tönkremegy egyszer.


Nekem is volt anno sok gond a simsonnal, de mára már megoldottam a problémát.


Mondjuk az én esetemben a gond nem a benzinmotorokkal van, hanem a túlzott szerencsétlenségemmel, mivel sosem jön össze nekem se semmi.

2014. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Stihl garanciális volt, tehát nincs egy éves. A nagy kasza egy szezont futott. Tehát az időtényező nem helytálló - mondjuk az mopednél meg az autónál esélyes :-) de azért az mégis fura, hogy minden egyszerre...
2014. máj. 5. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
nem vettem észre ilyesmit, nekem pöccre indult az autó és a motor is...
2014. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Na igen, ezekkel az új vackokkal az a baj hogy mind hulladék.
2014. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Reggel felkeltem, fel akartam húzni a redőnyt és leszakadt a gurtni. Megfogtam a kávéscsészét és a kezemben maradt a füle. Aztán ki akartam menni a teraszra elszívni egy cigit és a leesett a kilincs az ajtóról. Ezután úgy beijedtem, hogy megkértem a feleségemet pisiltessen meg!
2014. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!