Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 101Le 1.9 pdtdi...

Audi a4 101Le 1.9 pdtdi motoros autóra szerintetek nem sok chiptunninggal a +50Le?

Figyelt kérdés

A bátyám felcsippeltette a 2002-es audiját, most elméletileg 150Le.

Ott voltam vele, tényleg nagyon húz, 345nm lett a 250-70 ből

Sokkal másabb.

A mester aki ezt a tuningot rátette, két órán keresztül csak a kocsit vizsgálta alkalmas e rá, jónak találta aztan

Rátette a 150 et.

Nem füstöl a kocsi, tényleg csak nagyon elenyesző füstje van.

De mégis én sokallom azt a +50Lovat.

Báttyam szerint semmi baja se lesz, szerintem meg szét fog hullani.

Szerintetek?



2021. máj. 2. 20:41
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ez 74kw-os sorozatból van szóval birnia kell. Persze soha nem lehet tudni mindig benne van a pakliban egy KO de bár ezt a konkrét motorkódot nem ismerem szerintem birni fogja :) de ha gyári a turbó akkor az kap rendesen mert bár a PD motornak az 50% nem a világvége egy turbónak a +20% is már sok tud lenni.Abban a motorban asszem 0.8-0.9 bar körül van a gyári nyomás én hasból olyan 1.2bar-t mondanék amit rá mernék bizni arra a turbóra persze aztis a gyári beeső karakterisztikával nem 5200-ig konstanst 1.2-vel.
2021. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát az van, hogy az 1.9 TDI tuningjának hatalmas hagyománya van mostmár egész Europában, csak minek... A legtöbbször az van, hogy mondanak mindenféle számot, a boldog tulaj el is hiszi, aztán ha neadjisten egy igazi mérőpadra ráteszik, kiderül, hogy alig tud többet, mint a gyári adat. Csak elrontják a gyári programot, amitől dúsabb lesz a keverek, meg hasonlók, és a motor élettartalma lerövidül, főleg mikor 18-20 éves sokat futott motorokat bolygatnak. Az 1.9 PDTDI sem örökélet,ehet baja ennek is bőven. Egyébként chipnél mindig azzal "verik át" a tulajokat, hogy nagyon jó lesz a gázreakció, ettől sokkal fürgébbnek, gyorsabbnak érződik az autó, de csak úgy érzed.

Írta valaki hogy van 150 lovas 1.9 PDTDI: így is van, de abban gyárilag más minden, nem ugyanaz a motor, minden erősebbre van csinálva gyárilag.

2021. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 D. Brasco ***** válasza:
Napi 300lovasra csipszeltem a zegykilenctédéjimet kerdes pipa.....
2021. máj. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!