Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A lányom 18. születésnapjára...

A lányom 18. születésnapjára motort szeretnék venni. Melyík a jobb? Honda Shadow 125, Honda Varadero 125, Yamaha Dragstar 125 vagy Virago 125?

Figyelt kérdés
Sokat utazik,Debrecenben tanul.Főleg ezért kéne már egy kicsit korszerűbb gépezet egy Simson Star helyett.
2010. aug. 23. 07:40
 1/9 anonim válasza:

Hát ezek nem éppen egy női motorok. Nem értek hozzájuk csak azt tudom, hogy néznek ki :)

Én a Honda Varadero 125-t venném mert még talán az passzol egy lányhoz. De 18 évesnek ha lány ha fiú akkor sem vennék 125-ös motort. Esetleg majd 2 év múlva.

2010. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem valók ezek a motorok egy 18 éves lánynak.

ha mindenképp ezek közül választanál akkor varadero.


ha ajánlhatok esetleg mást, akkor honda cbf125,cbr125. vagy ha kedveli a sportmotorokat yzf125.

gondolom A1 es jogsija van, azért kellenek ilyen gépek, de ha esetleg már megvan neki az Akorl, biztos mást is érdemes lenne megnézni.

2010. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A1-je van meg.Azért gondoltam ilyen motorokra,mert nagyon szereti a choppereket.Nem olyan "lányos" lányka.
2010. aug. 23. 08:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Most pont olyanok vannak felsorolva ami mind jóféle :D Én a dragster-t vagy a shadow-ot választanám. Bármelyik jó választás.
2010. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mind nagyon jó döntés. Varadero a legjobb túrázásra, de a shadow a legszebb (szerintem). Válasszon ő inkább!
2010. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezem azért,hogy melyík tetszik neki legjobban.Persze valahogy úgy,hogy azért meglepetés legyen :)
2010. aug. 23. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom én nem tudom meik 2t és meik 4-t ezek közül de 125-ből is 4-t ajánlatosabb venni takarékosabb(haver NSR-je 8l eszik)..
2010. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előzőnek: ez mind 4ütemű


ja sztem is az lenne a legjobb - csak így nem lesz igazi meglepetés - h ő válasszon. így azt kapja ami neki legjobban tetszik :)

2010. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagyis h azlenne a legjobb ha ő választana mint egyik válaszoló írta
2010. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!