Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik jobb,...

Szerintetek melyik jobb, strapabíróbb cross motor? 125 vagy 250? és melyik márka? Honda CR, Kawasaki KX, Suzuki RM Én a hondát gondoltam

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
en is
2011. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy strapabíróbb mármint köbcenti téren. 250 2Tvel meghalsz, 4Tvel elszálsz. 125 2Tvel repkedsz, 4Tvel libákat kergethetsz.. Ezt a kérdést hogy így feltetted én nem ajánlanék neked 250ccm crosst, inkább egy 125ös 2T-t (kétütem).. 42LE neked bőven sok lenne sztem ki sem tudnád használni.. Strapabíróság márkákba.. Hát nagyjából mindegyik ugyanúgy bírja, én Yamaha YZ125öt ajánlanék neked, de a CR is fasza.. Mellesleg mindre csak annyit kell költeni mint az összes többire szval válassz :D
2011. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy nem versenyző tudással rendelkező embernek bőven elég egy 125ös CR például.
2011. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!