Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprillia SR50R 2008 ditech...

Aprillia SR50R 2008 ditech robogóm ,hogy tuningoljam?

Figyelt kérdés

Jelenleg átlakaítottam karburátorosa (behalt a injector szoval most karbis)

Amit össze állitottam magamnak tervet abban szereplő dolgokat most felsorolnám és aki tud jobbat ,hogy mivel lehetne még gyorsabb azok válasza érdekelne.(street racingre épiteném)

Malossi multivar 2000

Stage 6 sportlégszürő

Stage 6 70es hengerszett

Pwk,delorto karbi(vagy ha van jobb)

Görgő malossi (súly még kérdőjel)

Mire lenne még szükségem?

Válaszokat előre is köszi



2021. máj. 2. 23:21
1 2
 1/13 D. Brasco ***** válasza:
Azzal lehetne még gyorsabb ha eladnád a francba es vennel valami rendes motort,nem pedig egy ilyen hoki 50-es vackot reszelnél teljesen feleslegesen........hogy aztán 2 havonta generálozni kelljen,hogy 6-7litert fogyasszon százon,és hogy 8000-es fordulat alatt hasznalhatatlan legyen....
2021. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi de már most használhatatlan 5000 alatt 😁
2021. máj. 3. 22:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez egy robogó, ezen mit akarsz tuningolni? A robogó arra való, hogy A-ból B-be elvigyen olcsón és jól. Ha tuning jóska vagy, akkor keress tuningolásra alkalmas motort.
2021. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen de van különbség sport robogó és egy postás robogó között. Az egyik alkalmas a másik nem.

Esetleg valaki kommentelne aki ért hozzá?

2021. máj. 4. 21:52
 5/13 D. Brasco ***** válasza:

Na mert egy SR50-es aprilia aztán akkora sport robogó ,olyan tuning potenciál van benne hogy az csak na.....főleg a ditech-ben amiben 2percog nem tud hibátlanul működni a befecskendezés,mert akkora egy szar konstrukcio.

Elhiszem hogy 14 évesen ez a legfontosabb az életben,hogy a haveroknak tudj villantani ezzel a szarral hogy nyél gázon lejtőn hátszélben evezővel vitorlával tudsz menni vele 70-et,mindezt a világ összes pénzéért......de majd kinövöd......

2021. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

add el a rákba aztán vegyél egy 125-ös MOTORT ha villantani akarsz, 50-es papirokkal semmivel sem rosszabb a helyzeted mintha 70-es robit használnál, ugyan úgy vágnak meg

attól hogy a marketing szövegbe bele van írva hogy sportos robogó fiatalok szívét megmelengeti bla bla bla, attól még nem lesz "sport robogó" hanem egy sima robogó mint bármelyik másik

egy ilyen 70-es libakergető csak vicces inkább meg szánalmas amikor üvölt a kiherélt kipufogóval és még 200 méterről is b*assza fülét az embernek, cserébe 10 másodperc alatt felgyorsul 60-ra, óra meg szokás szerint +10%-ot rácsal

2021. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A 2ütemü járművekbe van tuning potenciál. Tök mind1 hogy mi az 2 kimko meg társai már most nem érnek utol de gyorsultam már 125ös cross hondával és rövid távon oda verem. Kérdezem én nem leirtam hogy átalakitott? Nem injectoros? Tudom hogy szar az injector és behal nem véletlen irtam le hogy KARBURÁTOROS!! Aki nem arra válaszol amit kérdezek az mellőzze.ÉS HA MEGHAGYOM 50ESRE? Nem az én dolgom?

60ig pikpak gyorsul nem kell azért leszolni.

2021. máj. 7. 11:36
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez már nem a babetta korszaka az már elmult meg a riga
2021. máj. 7. 11:37
 9/13 D. Brasco ***** válasza:

"Ez már nem a babetta korszaka az már elmult meg a riga"

Mondja ezt a nagy fő motoros,tapasztalat hegyekkel rendelkező 14 éves robogós pistike.

Egyébként meg nyilván teljesen hihető,hogy a szutyok 50-es robogódra ráraktál egy karbit azt azóta mindent lenyom még egy 125-öst is......de figyelj,tőlem azt csinalsz amit akarsz,tekintve hogy ugyis leszarod mit irunk.Akkor fogd magad,költsd el a világ összes pénzét is erre az ótvar aprilliara,aztan majd rájössz......

2021. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem csak egy karbit....igen?
2021. máj. 7. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!