Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprillia SR50R 2008 ditech...

Aprillia SR50R 2008 ditech robogóm ,hogy tuningoljam?

Figyelt kérdés

Jelenleg átlakaítottam karburátorosa (behalt a injector szoval most karbis)

Amit össze állitottam magamnak tervet abban szereplő dolgokat most felsorolnám és aki tud jobbat ,hogy mivel lehetne még gyorsabb azok válasza érdekelne.(street racingre épiteném)

Malossi multivar 2000

Stage 6 sportlégszürő

Stage 6 70es hengerszett

Pwk,delorto karbi(vagy ha van jobb)

Görgő malossi (súly még kérdőjel)

Mire lenne még szükségem?

Válaszokat előre is köszi



2021. máj. 2. 23:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Esetleg a kiírt kérdésre nem válaszolnál ha enyire értesz hozzà? Csak hogy ne húzzuk egymás idejét.
2021. máj. 7. 12:15
 12/13 anonim ***** válasza:
hát a hondal xr 125 nem a gyorsulásáról híres a 2 szelepes léghűtéses blokkjával, ha enyire versenyezni akarsz nagyobbakkal akkor egy yamaha mt 125 vagy wr 125 legyen az ellenfél, gyárilag leverik a 70-es zümmögőket gyorsulásban, végsebességben és még kanyarvadászatban is
2021. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pont hozzá értőként írtam, hogy hagyd úgy ahogy van, mert egy robogó az robogó! De a te dolgod, ha sok pénzből kell a sok szívás akkor hajrá, de ettől még egy robogód marad.
2021. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!