Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elakarom adni a motoromat, de...

Elakarom adni a motoromat, de félek hogy hiányozna!?

Figyelt kérdés
járt már így valaki, hogy pityergett az eladás után? :D
2021. máj. 3. 14:08
 1/9 anonim válasza:
Próbáld meg ezt a szezont úgy, hogy még megvan, de nem használod, mintha nem is lenne. Akkor ki fog derülni, hogy "hiányzik" e, és max eladod ősszel, vagy jövőre.
2021. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
#1 Ja, és bukik egy halom pénzt, meg tavasszal könnyeb eladni motorrt, mint ősszel. Nagy ötlet :)
2021. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, eladtam, hiányzik, de nem bántam meg.
2021. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kérdés stílusa alapján ilyen motorod lehet:

[link]

2021. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kettes jól mondja.


Kérdező ezt neked kell eldöntened hogy akarod-e még vagy sem. Ha esetleg egy másikat szeretnél helyette akkor gondolj arra hogy lesz jobb. Ha semmi nem lesz helyette, de azért adnád el mert nincs rá szükséged vagy más egyéb oka van akkor gondolj arra hogy sokkal fontosabb dolog miatt adod el.

2021. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

óóó 4-es kicsiként mindig is akartam egy ilyet, de sose kaptam :( lehet ilyet veszek :D

Igazából vennék helyette.

2021. máj. 3. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nem is drága.

2021. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért adod el?
2021. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4 kiskoromban volt nekem egy piros meg egy szürke. A piros az pont ilyen volt, a szürke meg ilyen:

[link]

Imádtam őket, emlékszem a pirosat egy icipicit jobban szerettem. Annyit mentem vele hogy elkopott az egyik műanyag kerék.

2021. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!