Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan aki lampanal kezifek...

Van olyan aki lampanal kezifeket húz?

Figyelt kérdés

Igy hogy mar Nem vizsgakovetelmeny kiváncsi vagyok.

Manapság mindenhol világít a feklampa ahogy látom


2021. máj. 3. 17:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
44%
Van olyan haverom, aki állandóan rángatja a kéziféket, leszoktattam már róla, mostmár ő is áll a féken lámpánál is. Kényelmesebb és egyszerűbb is.
2021. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
nekem automata kézifékem van, így amikor a lámpánál vagyok nem kell nyomnom a féket és mégsem gurul el az autó. viszont a féklámpa ég.
2021. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
mindig behúztam eddig de most kicsit tropa a hátsó dobfék így sík talajon már nem húzom be csak oldalra nézek ha gurul fékezek ha nem gurul lábak pihenőbe...de lejtőn marad a kézifék továbbra is
2021. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Az előző autóban elektromos kézifék volt. Azt gyakran behuztam lámpánál.


A mostaniban hagyományos van, ezt nem huzkodom.

2021. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 krwkco ***** válasza:
Ha kicsit lejt az út és anélkül gurulna az autó, én is be szoktam húzni, hogy ne vakítsak. Ha nem akar gurulni, akkor csak lelépek a fékről.
2021. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ez miért kérdés?

Vagy behúzod vagy nyyomod a féket.

2021. máj. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Meredek lejtőn állva sokszor, de nem mindig. Attól függ, mennyi idő, míg vált a lámpa. Viszonylag sík úton lámpánál soha. Minek?
2021. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Sötétben inkább húzd be, nappal fontos. Parkolásnál kézi+ sebesség. Muszáj kézit használni időnként, mert különben beállhat, aztán be fog, stb...
2021. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
nappal nem fontos*
2021. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!