Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor vásárlás előtt állok....

Motor vásárlás előtt állok. (A2 kategória) van ebbe a kategóriaba olyan motor ahol hatúl jó vastag kerék van? Mert mindegyik nagyon vékony?

Figyelt kérdés
Tehát a bajom az az hogy virsli gumikkal van az összes a2-os motor nagyon tetszenek a vastag kereku motorok. Tudnàtok ajanlani ilyeneket? (Csopert azt hanyagolni szeretném) es kb 2015től felfele.. valaszokat koszonom!

2021. máj. 5. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ neked mi a vastag?

50 cm3 robón van 130/70/12, ami már nem túl vékony.

2021. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A2 kategória az mióta robogó?

Minim egy 180mm szeles kellene..

2021. máj. 5. 08:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem igazán lesz, mivel felesleges. Az erősebb (/nehezebb) motoroknak szokott lenni vastagabb hátsó gumi, hogy a nyomatékot, erőt minél hatékonyabban le tudják vinni. Az A2 kategóriában legerősebbnek számító sportmotorok is max 160-170 széles gumikkal vannak. Pl Honda CBR500R-nak 160-as. Egyszerűen felesleges vastagabb, azaz a mérnökök nem fognak vastagabbat kitalálni rá, mert csak extra csillapítatlan súly.
2021. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi számít vastagabbnak?


Nekem a Beta Alp 200-on sztem vastag a hátsó gumi. De a Hyosung Karionon még annál is vastagabb (állati jól néz ki, sajna csak 125 ccm).

2021. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minek neked széles gumi? Minél szélesebb annál rosszabb és nehezebb a dönthetősége....
2021. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem mindegy az neked miert nekem a szeles gumi?? Ez tetszik és kész. Nem szeretnék száguldozni autopalyan nem használom csak városi kozlekedésre ami max 70km/h
2021. máj. 5. 21:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Városi közlekedés, 70 km/óra, mióta?
2021. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Leírom megint, mert látom átsiklottál felette :) Ilyen nem lesz gyárilag, mert semmi extrát nem ad egy 48 LE-s, 50 Nm-es motornál az, ha 190-es a hátsó gumi a 160 helyett. Sőt csak elbassza az egyensúlyt, lomhább lesz meg extra csillapítatlan súlyt rak hozzá. A mérnökök meg nem csinálnak felesleges, ártalmas dolgokat (általában). Persze magadnak olyan gumit raksz rá, amilyet akarsz, akár autógumit is, amíg rendőr nem állít meg miatta (#darkside).
2021. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De a gyari kerektol tudok felrakni szélesebet? Szerintem akkor az egesz futomuvet kellene állitani.
2021. máj. 6. 12:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Húha, nálad azért vannak gondok... Szerintem gondold át még egyszer ezt a motorozás dolgot. Véletlenül nem teszed le a lábad, mikor megállsz, aztán felborulsz, mint a büdösbogár...
2021. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!