Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék majd venni egy...

Szeretnék majd venni egy ilyet! De hol tudnék utána nézni hogy Magyarországon milyen feltételekhez van kötve a használata? Illetve szerintetek mi a fő felhasználási területe?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 6. 01:06
1 2
 1/17 Tepfal válasza:
43%
Azt sajnos nem tudom, hogy milyen szabályok vonatkoznak a használatára, de Pesten rendszeresen látok embereket ilyennel közlekedni, általában a biciklisávban vagy járdán haladnak vele. Szerintem a fő előnye, hogy gyorsabban haladsz, mint gyalog, viszont fel tudsz vele szállni a buszra, be tudod vinni a munkahelyedre, ellentétben egy biciklivel. Én munkábajárásra használnám (ha közelebb laknék a munkahelyemhez), illetve barátokkal császkálás, ide-oda beüléshez is jó (ez mondjuk most nem aktuális, de a jövőben erre használnám).
2021. máj. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
1-eshez hozzátenném, hogy ez azért 45 mérföld per órával tud menni, tehát igazából biciklisávban bátran használható.
2021. máj. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Ne foglalkozz,vele vedd meg mire jó menet közben majd kiderül .
2021. máj. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

#2

nem tudom, hogy tisztaban vagy-e vele, hogy a 45 mph = 72 km/h. Es ez az UTAZOsebessege, ami azt jelenti, hogy idonkent felgyorsithato 61 mph-ra, ami 98 km/ora sebesseget jelent. Hat, igen, kifejezetten biztonsagos a kerekparsavban, mindenki szamara, igen.

No comment.


Kerdezo, ha neked meger tobb, mint 1 milkat... Hat, te tudod. Az 1000 dollar az a letet, hogy tutira megveszed majd juliusban, amikor a kikotobe megerkezik. Mert akkor meg 2499 dodo. Osszesen tobb mint 1 millio (mai arfolyamon 1.045.992 HUF.

Ennyi penzert inkabb egy autot vennek, ami elviszi a csomagjaimat is, es kozben nem azok szarra, ha esik az eso, nem fagyok meg minuszos reggeleken, es kenyelmesen ulok a kocsiban. Hja, es a baratnomet is meg tudom dugni benne, ha epp ugy adodik. De minimum hazaviszem az autommal, es majd otthon dugom meg.

2021. máj. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

4-es, quick research után YouTubeon a tag azt mondta, hogy 45 mph a végsebessége. No, mindegy. Én biztos, hogy biciklisávban közlekednék vele 20-30 km/h között, maximum 40, mert annyival ugye az országúti bringások is mennek. Autók között, főútón hót zihher, hogy nem mennék vele.


Egyébként ezen az áron autót? Maximum távirányítósat. :D

2021. máj. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

#5

En a termekleirast olvastam, bocsanat.


A biciklisavokban pedig nem csak az orszaguti bringasok mennek, hanem Bozsi nene is a piacrol hazafele, meg Pistike a sulibol/suliba, meg Jozsi bacsi a kocsmabol hazafele, meg a telefonjaba temetkezo gyalogos Icuka is.


Tudja a fene, ezek mintha nem lennenek taviranyitosak. Igaz, nem vadi ujak, de arra, hogy elvigyen A-bol B-be, es az esoben szarazon szallj ki belole, es a macadat is haza tudod vinni a nagybevasarlas utan, arra tokeletes.

[link]

2021. máj. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mert akkor meg 2499 dodo. Osszesen tobb mint 1 millio (mai arfolyamon 1.045.992 HUF."


Ez neked h a francba jött ki?

2021. máj. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. 60-70km/h-s sebességgel egy keréken haladva rohadt életveszélyes ezen az izén. Kimegy eléd egy autó, hogy fékezel le? Egy biciklivel az 50-es tempo is veszélyes meg félelmetes lejtőn lefelé haladva, pedig ott van fék, 2 kerék, tudsz kapaszkodni a kormányba😬.
2021. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Lesz majd még rá ÁFA és vám is, ezt is add hozzá.
2021. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Az áfa 27 %, és a vám az meg kereskedelmi vámtarifa.
2021. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!