Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autokat ajanlotok, egy...

Milyen autokat ajanlotok, egy olyannak aki imadja az autokat?

Figyelt kérdés

Mar 17 eve szeretem az autokat es hogy lassan mar megcsinalhatom a kreszt, ezert elgondolkoztam hogy milyen autot vehetnek magamnak.


Nagyon szeretem japanokat, fokent a sportosokat, gondolkoztam mar sr20-as Nissan Primera eGT-re, vagy egy mazda mx-5re de az meg csak ketszemelyes. Amit most neztem ki magamnak az egy Volvo V40 (MK1) abbol is a 2.0t. egy olyan autot szeretnek amit konnyu butykolni.


Szamomra a Nemetautok ki vannak zarva nem azert mert utalnam oket, hanem csak egyszeruen tul sok van beloluk.


A budget az (2500 - 3000 Euro)



2021. máj. 6. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
swift
2021. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nissan skyline
2021. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mazda mx-5.
2021. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Beviz Elek ***** válasza:

Ha már Primera akkor ne eGT-t (P10) hanem P11-es GT-t vegyél, sokkal szebb. Ha ki akarod próbálni az MX5-öt, annak most van itt az ideje míg nincs gyerek, bár azért a régebbi MX5-ök és a Primerák felett is eljárt az idő és sok bajod lehet a rozsdával...

Lexus IS200? Sor6, jó kis gép csak sokat zabál.

7gen Accord 2.4 motorral? Civic?

Ha nem kellene családi autó akkor én most egy kis CRZ-t vennék magamnak.

2021. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Primerát leginkább csak példának tettem fel, fél evvel ezelott lattam eggye eleg jo alapotut 3000eur-ert SR20, gyari OZ rally felnik, de az sajnos mar reg nincs fent, szamomra p10 kicsivel jobban tetszik mint a p11 de mind a ketto eleg ritkasag.


Mx5 nem lenne rossz, csak azt meg tul kicsinek latom hogy jo legyen, azert a barataimat is szeretnem vinni ide oda, ezert jo volna ha 4-5 ember elferne.


Az accord sem rossz csak az mar 3000 euro felett van, es 2,4 motorra mar nagyobb adot adnak itt Romaniaban. Is200at nem lehet talalni 4000 alatt sem ami jo alapotul lenne.

2021. máj. 6. 23:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, autót magadnak vegyél. Én is mx-5-öt vettem, nem szállítok vele senkit, nem arra való. Autó imádónak, aminek vallod magad, olyan autó kell, ami 10/10 vezetési élményt ad. Ezt pedig az mx-5 tudja a legjobban. Ha fuvarozni kell embereket, akkor meg viszem apám autóját, az való arra.


Nyilván te dolgod, de autót mindig magadnak vegyél, ezt ne feledd!

2021. máj. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hatos válaszolóval egyet értek. Autót magadnak vegyél és ennyi.

Az mx 5 jó választás egyébként, de neked kell eldöntened hogy mit akarsz. Ha néha fuvaroznál embereket akkor arra másik autó kell amit lehet kölcsön is kérni.


Én is úgy választottam magamnak autót hogy egy olyat vettem ami alkalmas arra hogy embereket fuvarozzak és persze kisebb dolgok szállítására is magyarul egy kombit ami elég sok mindenre elegendő. Azt tényleg arra vettem hogy legyen.


Amivel csak én járok, esetleg a párom beül mellém és ennyi az egy Alfa Romeo GT. Nekem anno megtetszett egy ilyen autó, baromi jó vezetni és odakint Ausztriába sikerült találnom egy nagyon jó állapotú példányt apróbb hibákkal és olcsó volt.

Haverokkal pár nap alatt rendbe tettük szépen, aztán jött a nagy kör hogy magyar papíros legyen, nem volt egy piskóta végigjárni és kellett némi pénz,de még így is jól jártam anyagilag. Igaz szerencsém volt. Én azt az autót arra vettem hogy időnként kiruccanjak vele erre-arra barátnőmön kívül senkit nem viszek vele, arra ott a kombi Golfom amit annak idején arra vettem hogy legyen mivel közlekedjünk és persze szállítani is jó legyen.


Ha neked van a családban olyan ember aki kölcsön ad úgy autót hogy tudj vele szállítani is akár embereket akár mást akkor valóban olyan autót vegyél ami neked tényleg tetszik és vezetési élményt akarsz magadnak.


Persze vannak olyan emberek akik úgy választanak ilyen hobbi autót hogy szerelni is könnyen lehessen, mert vannak akik ezt szeretik jobban. De ezt csak úgy mondtam.

Ha neked az mx 5 tetszik akkor azt vedd meg. Ha csak 2 üléses akkor annyi de ha neked az kell akkor azt vedd meg. Persze ha neked is kényelmes tehát beleülsz, elférsz benne normálisan és megfelelően betudod állítani erre az ülésedet akkor nincs baj.

2021. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Miata always the answer" szerintem ebben a situacioban is ez lesz:)


Leginkabb az huz vissza ettol, ha netalan bartommal vagy valakivel talalkoznank igy hirtelen csak 1 embert tudok vinni magammal, ez aggaszt a legjobban, meg az hogy ez lesz a legeslegelso autom, ha osszekarcolom, vagy enyhen megutom nemtudom mennyire olcso az alkatreszek hozza (marmimt a kulso)


De azon kivul eleg osszeszedett autonak tunik, meg fokent hogy lehet turbositani:))

2021. máj. 7. 13:28
 9/10 A kérdező kommentje:
2021. máj. 7. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:
suzuki swift 1.0
2021. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!