Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik suzukival legelviselhet...

Melyik suzukival legelviselhetőbb az autópályázás?

Figyelt kérdés

2000-es évek eleje

Swift 1.3

Wagon r 1.3

Ignis 1.3



2021. máj. 7. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Hűha....hát egyik sem épp autópályára való, de talán az Ignis a kevésbé kellemetlen ezek közül.
2021. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tudom, nem is oda szánom. De 2-3 havonta ha haza megyek szülőkhöz Pestről (1.5 óra autópályán)

Az melyik autóval lenne a legtűrhetőbb?

2021. máj. 7. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindegyiket láttam már autópályán, de talán az Ignis.
2021. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

másfél óra autópálya nem hiszem hogy különleges autót igényelne


Ha rendszeresen ingáznál 1000 kilóméternyiket akkor lenne értelme ezen meditálni


a felsoroltak bármelyike bír menni 160km/H val, igy nyugodtan lehet vele autópályázni, főleg akkor ha nem messzire mész nagy csomagokkal.


Én voltam régi swiftel Bulgáriában, meg más helyeken is, és mindig oda értem, és haza is tudtam jönni

Kényelmetlennek sem mondhatnám, igaz nem volt még német prémium autóm igy azzal nem tudom összehasonlítani.

Nyílván azzal kényelmesebb, de ne legyünk már ennyire kényesek


másfél órát még állva egy volánbuszon is simán ki lehet bírni:)

2021. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten megyek az M0-áson 1.3 sedan Swifttel, bírni ez is bírja teljesen jól a pályatempót, de örülnék valami erősebb, kényelmesebb gépnek. Ezért inkább az Ignisre szavazok én is. Tágasabb, egy fokkal kényelmesebb az ülése is és annak 90 lóerő körül tud a motorja nem 68. Vagy Ignis helyett a "vasaló" Swift, szintén 1.3-as motorral.
2021. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Swift az nagyon kicsi, nem lesz kényelmes (ha nem az újabb generációs). WagonR magas és rengeteget fog fogyasztani a légellenállás miatt. Szóval marad az Ignis.
2021. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ignis bírja a pályát, de az étvágya is megjön. 130-nál már 8,5-9, ha meg kitolod a szemét, csúnya kétjegyű számokat fog írni a fogyasztásmérő. A vége 170, 150 fölé tartósan nem kéne eröltetni.
2021. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ignisben Wagon+ ban nem ületem. A swiftnek wan valami futóműve. A másik 2 ha jól tudom merevtengelyes. Magasabbak gondolom nagyobb a szélzaj. Az 1.3-as motor nem gyenge. 68 paci esetleg ha 16 szelepes akkor 84 ? Hosszó a swift váltója 120 nál 3000-et pörög ha jól emlékszem. 130-at lazán tud. Nem túl csendes a doboz, de elviselhető.
2021. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jaj egy lemaradt.

Liana szedán 1.6 motorral?

Igazából kövezzetek meg, de ez még tetszik is.

2021. máj. 10. 14:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lianában nem ültem. Rövig ideig árulták keveset adtak el belőle. Az utolsót is jó tizenéve. Ott esetleg félnék az alkatrészellátástól. Lehet nincs igazam. Kérdezz alkatrészkereskedőt árakról, beszerezhetőségről. Swiftből sokat eladtak.Sok is fut belőle. Lianát lehet 10 éve nem láttam.
2021. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!