Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régi Swiftekben volt valaha...

A régi Swiftekben volt valaha ülésfűtés?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy hirdetnek egy 2003-as Swiftet, amiben van ülésfűtés...


Én sok fajta Swiftet láttam, van amelyikben klíma is van, valamelyikben 4 e ablak, van amelyikben 2, stb, stb., az enyém automata váltós.


Viszont most láttam egy Facebookos hirdetést, hogy ülés fűtéses Swift és a kapcsolók ott vannak ahol az ablakemelőé szokott lenni...


[link]

[link]


Ez gyári vagy vmi utólagos Sufni tuning?



2021. máj. 8. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos nem gyári,ez egy tipikus unverzális kapcsoló,szerintem utólag beépített.Nem tudom biztosra de erősen kétlem hogy valaha lett volna gyári ülésfűtés régi Swifthez
2021. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezekben nem volt ülésfűtés.
2021. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az jó, ez csak azért gáz mert a Swift elektromos rendszere nem nagyon bírja az ülés fűtést, főleg kettőt egyszerre, megsüti a generátort vagy rosszabb esetben kigyújtja az autót :D
2021. máj. 8. 18:06
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Meglepő módon volt olyan piac ahol rendelhető extra volt hozzá. De a képen látható kapcsoló valószínűleg egy utólagos beépítés eredményen, mert a gyári kapcsoló nem így néz ki. Szomszédom az Ladájába rakott MG fűthető üléseket, na ahhoz kreált hasonló kapcsolót.


Az jó, ez csak azért gáz mert a Swift elektromos rendszere nem nagyon bírja az ülés fűtést, főleg kettőt egyszerre, megsüti a generátort vagy rosszabb esetben kigyújtja az autót :D


Ezt nem tudom honnan szedted. Nyilván ha raktak bele ilyet akkor bírja.

2021. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy nekem volt szivargyújtóra köthető, le is ègette a szivargyújtó kábelèt
2021. máj. 8. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszel ilyen marhaságot hogy megsüti a generátort és kigyullad?
2021. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az ember gagyi cuccot vesz akkor járhat így.
2021. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elbírja a gemerátorod, nem vesz fel ülésenként 60w-nál többet. Az 5 amper, a generátorod meg 60 ampert biztos tud termelni. Ha kirakod az elakadásjelzőt, az vesz fel ennyit. Vagy az ablaktörlő, esetleg rádió közepes hangerőn stb.

Azért égett meg a szivargyújtód, mert gondolom rommá volt oxidálva a 20 éves csatlakozó, vagy zárlatos volt az ülésfűtésed.

2021. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyárilag volt, Subaru Justy néven futott és skandinálv országokba vitték, azokban volt ülésfűtés, egyes Szlovák Swiftekben is van amik valójában Suzuki Swift néven futottak, ritka, de van.
2021. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"megsüti a generátort vagy rosszabb esetben kigyújtja az autót "

A két ülésfűtés kb. 100Watt. Ezért van hogy mindig kigyullad a swift amikor az önindító 1000 watttal teker. Ergo nincs swift, nincs probéma.

2021. máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!