Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni ezt az autót?

Figyelt kérdés

Elég jó áron van, jól fel is van szerelve, elég vonzó ajánlat. Azt írják kicsit rozsdásodik de nem baj mert haverral majd megheggesztjük. Meg egy műszaki kell rá, de gondolom az nem nagy dolog. Egyébként is a ez a sportváltozat, ugye? (azért gondolom mert ez nem sima td hanem tds, az a td sport jeletnése ha jól tudom)

Illetve azt is kérdezném, hogykb mennyibe kerül egy ilyen autónak a fenntartása, és mennyit fogaszt?


2021. máj. 10. 21:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A link lemaradt.

[link]


Egyébként szerintetek lehet belőle alkudni vagy fix az ár?

2021. máj. 10. 21:59
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Érdemes, persze. Siess, nehogy más elvigye!
2021. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"bódé kirohadt alóla" ezt én úgy értem, hogy kb. porrá van rohadva

De ha ennyire heggelni akartok, akkor meg lehet csinálni. Mindent ki lehet lakatolni.

2021. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sok a szabadidőd és túl stresszmentes az életed, csak ajánlani tudom.
2021. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es kifejtenéd ezt részletesebben?
2021. máj. 10. 22:08
 6/15 anonim ***** válasza:

ehhez tényleg sok szabadidő kell..nem csak a lakatoláshoz, de nem tudni, igazából milyen a motor és a vele össefüggő cájg..


ha ügyes vagy, és szereted az autót, akkor vággj bele.

2021. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 D. Brasco ***** válasza:
68%

"4-es kifejtenéd ezt részletesebben?"


Mit kelk ezen bővebben kifejteni?!?

De akkor tessék: Van egy hulladék szar tyúkólnak való kotla dízel bmw,ami szügyig fel van rohadva.....egy igazi ótvar fostömlő,ami mar évek óta ki is van vonva a forgalomból,és kb még a cigók sem vennék már meg mert akkora pudva,mindezt 175ezerért.

Nem is tudom hogy lehez egy ilyennek a megvételén komolyan elgondolkodni!

2021. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Aki szerelmes a típusba és van rokon karosszériás a családban annak akár még jó is lehet ha tényleg motorfelújításon esett át és szépen jár.

Ha nincs ilyen ismerősöd akkor felejtsd el.

1 millió simán rá fog erre menni csak a karosszériára.

2021. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit akarsz ezen meghegeszteni? A rozsdát? Még a tulaj is leírja, hogy 2008 óta érdemben nem költöttek az autóra, csak "tyuningolták" meg olajat cseréltek, sok éve már azt se...
2021. máj. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és ha esetleg vennék egy jó állapotút mellé, abból úgymond kiszedném a kasztnit, és ráépíteném erre?
2021. máj. 11. 01:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!