Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H Astram van Cosmo felszerelts...

H Astram van Cosmo felszereltségel és az ülései az oldalán bőrözve vannak lehet-e üléshuzatot rakni az ülésekre?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de én nem dugnám el a szép félbőr üléseket. Plána ha fűthető.

Nekem is ilyen volt. 16 évesen bőven 300.000 km fölötti futással adtam el és messze nem volt szétkopva, szétülve. Elég strapabíró ez az ülés. Az ülőlapon elöl a szövet, bőr találkozásánál engedhet el a varrás, de az simán javítható.

2021. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy Cosmo felszereltségű vagany Astrád, minek húznál rá az ülésre valami kínai szart?
2021. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed műszaki részére a válaszom,hogy minden további nélkül.Márkásabb ülés huzat gyártók ,már eleve kikönnyítik az adott típusnak megfelelően a lufi helyét.Durran az akkorát,ha baj van ,hogy nem gond neki ez a plusz szövet.Esztétikumra egyet értek az előttem szólóval:ezen az összképen csak rontani tudsz bármi utólagos cuccal!
2021. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor tennék rá huzatot ha az ülés kárpit annyira el van kopva hogy az már vállalhatatlan. De akkor is a huzatot inkább ideiglenes megoldásként alkalmaznám addig ameddig a kárpit nem lesz javítva vagy újra húzva. Ilyen szép üléseket szinte bűn eltakarni főleg egy baromi gagyi üléshuzattal. Persze az megint más ha olyan munkád van ahol összekoszolod magad, nincs lehetőség tisztálkodni, tiszta ruhát cserélni és nem akarod a koszos melós ruháddal összecseszni az ülést, arra az egyre azt mondom hogy oké.
2021. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!