Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóillatositók vannak...

Milyen autóillatositók vannak aminek új autó illata van?

Figyelt kérdés

#autoillatosito
2021. máj. 12. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Definiálnád az új autó illatát az ilyen tudatlanoknak, mint én?
2021. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikre rá van írva, hogy "New car", vicc nélkül. Wunderbaumnak is van ilyen.
2021. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez az "új autó" illat csak egy nagyon hasonló utánzat de közel sem felel meg egy tényleges új autó illatával.

Persze a legjobb ilyen illatok amik kellemesek és valóban közelítenek a valóságos "új autó" illathoz az az Ambipur terméke, Dr. Marcus, Wunderbaum.

2021. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az új autó illatról mindig a Stephen King Christine c. regénye jut az eszembe. :D
2021. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az autóm nemrég múlt 3 éves. Ha beülök enyhén érezni még egy kis műanyag, gumi, ragasztó, kárpit keverék szagot, ha ezt nevezzük "új autó illatnak". Mondjuk én illatnak nem nevezném, nem vagyok oda érte, parfümként nem fújnám magamra. Így nem bánom, hogy lassan kezd elillanni.

Előző autómba vettem én is "new car" megnevezésű illatosítókat, de azok közel sem ilyenek voltak.

2021. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!