Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautot szeretnék venni...

Használtautot szeretnék venni 1millio ftot vagy kicsivel többen szánnék rá Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Elsősorban városban hétvégente hasznalnam. Hosszú távra

Egyik szempont hogy megbízható legyen

Legyen benne hely ne rohadjon annyira

Már nézegettem opel h astrat merivat

Suzukibol pedig a Swiftet vagy az ignist

Ti milyet autót javasoltok?



#Suzuki #Opel #használt autó #1millio ft ig #Merivat #Ignist
2021. máj. 12. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Swift vagy SX4.
2021. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben akkor azokat is nézem
2021. máj. 12. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Opelből a H Astrát nem javaslom, mert ennyiért olyan jót nem kapsz, maximum egy korai évjáratot ami tele van típushibákkal és azok javíttatása egy vagyon. Ha későbbi évjáratban gondolkodsz H Astra terén akkor 2007 után gyártottakat érdemes nézegetni amikbe a legtöbb típushiba már nincs jelen, illetve fokkal tartósabbak. Persze azok közt is lehetnek leharcolt darabok de azok is 800-900 ezerért mennek. 3 hónapja nézegettem ezeket az autókat és láttam amit láttam. Ha H Astrából jót akarsz jó állapotban minimum 1millió 300 ezer Ft-ban kell gondolkodnod, és még így is lehetnek apróságok amire költeni kellhet. A Merivát annyira nem ismerem arról nem tudok nyilatkozni. Ha Opelben gondolkodsz esetleg egy késői évjáratú G Astra ami Classic II alnéven van, azok elég jó autók és megbízhatóak és nincs tele mindenféle elektronikával ami miatt kisebb a hibalehetőség. Azokból 1.4 es Twinport motoros teljesen megfelel városi használatra, meg vidéki szaladgálásokra nagyon jó motorok azok, ugyanolyan motorral szerelt H Astrák is léteznek egyébként.


Ha Suzukiban gondolkodsz én inkább Swiftet vennék azok sokkal megbízhatóbbak mint az Ignisek.


Ha más márka is szóba jöhet akkor Ford Focus vagy Mondeot javaslom még. Azok is megbízható gépek csak dízelt semmiképp se vegyél ha Fordra esik a választás mert azok kegyetlen rosszak.


Ha Opel márka akkor esetleg C Corsat javaslom még kis városi autónak az is nagyon jó, vagy C Vectra azok is jók.

2021. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én VW konszernbe nézelődnék, Polo 4, facelift utániakból 1.4 PDTDI. Nagyon jó kocsik, 5l alatti fogyasztással.
2021. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

Akkor lehet maradok a swiftnél vagy a Fordot nézek

2021. máj. 12. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Ford messze van a Swift megbizhatóságától, de a kényelmi indexe is magasabb
2021. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szét nézek a környéken van e jó állapotú Ford Focus
2021. máj. 12. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
A 8. generációs, 2009-tol gyártott Fiesta, az 1.25-os 82 lovas motorral? Könnyű kasztni, nagyon jól viszi, és mivel a Mazda 2 műszaki ikertestvére, a legmegbízhatóbb Fiesta. De amúgy a Fiesta-k amúgy is alapból megbízhatóak, nem kell ahhoz feltétlenül Swiftnek, Yarisnak, Jazz-nak lenni. Esztetikumra, biztonságra is a vasaló Swift felett van.
2021. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem kap 1 misiért
2021. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!