Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék egy teljessen új...

Vennék egy teljessen új autot, lehetséges benne az ülés csere ? ( kettő első ülés )

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van kettő auto ami között vacilálok, az egyik gyönyörű fehér metál színű meg a másik egy gagyi alap kék szín .

( Subaru brz - mindkettő teljessen új auto )

A metál fehér gyönyörű kivéve a gagyi ülések amik nem tetszenek .

Meg a kék autonàl viszont bőr alcantara ülések vannak.


Lehetséges hogy ki csereltetem?

( természetesen saját költségen, de mivel ülésfűtés van benne így nem tudom mennyire lehetséges ez ..)


2021. máj. 13. 23:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Alcantara bőr ülés van a másikban, bort mégis hogy tudnék ráhúzni?
2021. máj. 14. 19:50
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, te aztán nagy iq betyár vagy. Előadod hogy ez egy napi használati cikk (egy ilyen autó nem az) és aztán azon rugózol hogy alcantara-e az ülés...

Ez egy napi használati cikknél, amit nem feltűnősködésre veszel állítólag, kibas.zott fontos ez komolyan. De ha ekkora faszagyerek vagy, csináltass egyedi alcantara üléskárpitot, és hímezd bele, hogy te akkora király vagy, hogy csak euroban számolsz, a forintot meg meghagyod a csicskáknak...

2021. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem értem mi rosszat mondtam(vagy írtam..) amiért így elvan minden harmadik kommentelő az euro forint kontraszttal?!


Nem feltűnősködni szeretnék, ha azt szeretnek akkor valami csúcskategóriás autóval jatszanam az agyam nem egy Toyota márkával ...

Annyi hogy nekem ez az auto gyerekkori álmom volt, és most az állapotom miatt is hajlandó vagyok kettő üléses autóra leváltani a jelenlegi jobb kategóriás terepjárómat.

Igen, fontosnak találom hiszen napi szinten ülnék benne és vagy csodalnám és tetszene vagy úgy lennek vele jó jó “de ...”

2021. máj. 14. 23:34
 14/14 anonim ***** válasza:

"Annyi hogy nekem ez az auto gyerekkori álmom volt,"


Elég rövid gyerekkorod lehetett, 8 éve van az autó a piacon...

Nem volt ez neked álmod, még most is az. Aki eljut az életben addig (ez nem te vagy, te még oviba jársz maximum) hogy tud venni egy ilyen autót, abban van annyi értelem, hogy ezt nem a gyakorin kérdezi meg, hanem felhívja azt a szalont, ahol árulják az autót.

2021. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!