Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet hangosabb a...

Hogyan lehet hangosabb a robogóm? 50cc

Figyelt kérdés
Adott egy 50cc Yamaha jog 2ja 2T robogó, hangossá szeretném tenni de nem tudom hogyan, kipufogó herélés lenne a legutolsó amit tennék, sportlégszűrő hangosít rajta? Minden ötletet meghallgatok.

2021. máj. 14. 18:05
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
60%
Vágd le a kipufogot flexxel a toroknál es kesz.
2021. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedd le az egész kipufogót. Legszuro nem számít.
2021. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felesleges, nem lesz olyan hangja, mint egy nagyobb gépnek.
2021. máj. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fú, egyszer leszakadt a kipufogó a kis 50 es 2t libakergetőmről... 50 km-re otthontól. Ja meg egyszer volt egy jó hallásom... Régen volt, talán igaz sem volt...
2021. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még a 4t 50ccm Piaggio is nagyon karakteres volt, mikor ehagytam a dobot. Úgy mentem vele lábam között a szerelőig, a srácok meg várták, hogy mekkora géphez tartozik vajon ekkora hang. Aztán megérkezett egy 10"-os robogó, volt nagy nevetés.

Viccesnek vicces volt, de közútra semmi esetre sem való ekkora hang. Egyébként mit akarsz? A legtöbb robogó hangosabb, mint egy autó. Így is ti vagytok a legnagyobb zajforrás, ahogy elindultok a lámpánál nyélgázzal. :D

2021. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld magasabbról ledobni, vagy ne betonra hanem például fémre.
2021. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 One 77 ***** válasza:

Sportlégszűrő is ad egy kis szívászajt, kipufogóból pedig valami rezonátorostól hangosabb lesz. Sőt, megfelelő alkatrészekkel jelentősen javítható a töltetcsere is, de azért a kétütemű tuning bőven túlmutat egy gyakoris válasz keretein.

Ha jól tudom ebben a Jog-ban álló minarelli van, ehhez egy rezos dob pl: [link]

2021. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosd ki a füled, hátha úgy jobban hallod majd. Hidd el az utcában lakók pont nem igénylik, hogy neked hangosabb motorod legyen.
2021. máj. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!