Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fiamnak szeretnék venni...

A fiamnak szeretnék venni ballagási ajándékba egy roborót,mert erre vágyik.Jót szeretnék neki,adnátok tanácsot ? (Többi lent.)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tehát egy robogót szeretnék venni a fiamnak ballagására.Kismotorból megvan a jogosítványa.Volt egy simsonja amivel becsapták ebbe nem szeretnék elmélyülni.Olyan robobót szeretnék venni neki, ami ugyanolyan jól gyorsul mint egy simson.A fiam kicsit túlsúlyos,de nem tehet róla.(Örökletes.)A lényeg,hogy ami simsonja volt az,ment egy olyan 65km/órával hasonlóan erős robogót szeretnék neki.Olyat ami álltalában 100-ezer alatt van,és ritkán van vele probléma.Vagy ha van is vele gond,könnyen javítható,és az alkatrész sem kerül hozzá,egy vagyonba.Válaszaitokat előre is köszönöm.

2021. máj. 17. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%

robobó, kiégek :D

[link]

2021. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
100alatt már nem lesz jó, yamahákat ajánlom
2021. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1# Nem vagyok egy nagy netes ember.De én véleményeket várok robobókról,és nem kritizálást,vagy hogy hol vegyek...Azt,hogy hol lehet venni azt én is tudom.DE AZT,HOGY MELYIK TÍPUSSAL KEVÉS A GOND,AZT NEM TUDOM ! Adok neked egy pirosat szövegértelmezésed érdemére.
2021. máj. 17. 17:42
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Mi is a robobóra.
2021. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2# Köszönöm.Tehát a márka már meg van.A tipus hiányzik.
2021. máj. 17. 17:44
 6/17 A kérdező kommentje:
17:44 Report you
2021. máj. 17. 17:45
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Yamaha jog, megbízható, de 65-el nembiztos hogy megy gyárilag, esetleg kis tuninggal
2021. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Újat nem kapsz száz alatt, szorozd meg hárommal.

A mostani robogókból, nincs olyan amelyik ne gyorsulna le egy Simsont, és fojtás nélkül ne menne gyorsabban egy alap Simsonnál.

Én a helyedben be vonnám a fiamat is, mert ha te választasz, abból lehet "köszi fater" is, meg lehet "húzd a f*szodra a sz*rodat fater" is.

Tudod, ez nem olyan mint egy nadrág, vagy zokni, hogy megköszönöm, de berakom a szekrénybe, és nem használom.

Tehát mindenképp kell hozzá Ő is, főleg ha van egy kis túlsúly, mert neki kell eldönteni, hogy kényelmes-e.

2021. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Aprilia robogó sem rossz. Egyik ismerősömnek már van abból 2. Mikor melyikkel jár. Azt mondja megbízható, meg hosszabb távokra is jár vele, nem csak a faluban cikázik.
2021. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi,normális javaslatokat.Azért írtam,hogy kb 100ezer alatt,mert csak ennyit tudtam félretenni.A feleségem elvesztette a munkahelyét.Az én jövedelmemből élünk,gondolom nem kell mondanom,hogy nehéz így...
2021. máj. 17. 18:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!