Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy VW Golf 4-est. A...

Vettem egy VW Golf 4-est. A napokba viszem nagyszervizre az autót, de még nem jelezte hogy kéne vinni olajcserére de elviszem mert nincsen szervizkönyve, a szerelő hogyan üti ki az autón hogy 10 ezer km múlva jelezze az olajcserét?

Figyelt kérdés
Például 8 ezer km ezelőtt cserélték benne az olajat és ha ki üti belőle hogy 10 ezer km múlva jelezze de akkor nem 12 ezer km múlva fogja jelezni az autó az olajcserét? Máshogy nem tudtam megfogalmazni..

2021. máj. 17. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Olajcserénél tesznek egy matricát a motortérbe. Dátum, km óra állás, olaj típusa.

Ha bizonytalan vagy, megnézed, mivel nem csak 10000 kilométerenként kell felnyitni a gépháztetőt a folyadékszintek ellenőrzéséhez.

2021. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor nullázod le a szerviz visszajelzőt amikor akarod és onnantól számlál.
2021. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerviz visszajelzőt nullázod. De az tudtommal 15ezerre van állitva (legalábbis Polonál igen) úgyhogy én nem aszerint cserélem, hanem felirom
2021. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!