Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9tdi Tdi golf4 olajcsere és...

1.9tdi Tdi golf4 olajcsere és légszűrő csere után 2000-es fordulatig húz utánna semmit, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Légtömegmérőt ki kellett vennem a szűrő cserehez, már 3x ki is szedtem és lefujtam féktisztitoval kontaktal de semmi változás...

2021. máj. 18. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna kivenned a légtömegmérőt.

Egyébként úgy bírom az ilyen kérdéseket: olajszűrő és légszűrő csere...., majd a leírásban közöl egy olyan infót, ami komolytalanná teszi a kérdést, de egyben meg is válaszolja saját magának.

2021. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, mert elotte is voltak érdekes dolgok néha de fogjuk ra jól ment 2000-felett, csak azt nem ertem oké hogy kiszedtem stb de ha az a baja akkor attól nem romolhatott volna el hogy szimplán kiszedem
2021. máj. 18. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Változó geos turbó van rajta? Ha már előtte is volt baja, akkor lesz ott más is. Vákuumcsövek?
2021. máj. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vakumcső az összes új, igen változó vnt15, nagyon ritkán hirtelen gázra kihagyott meg motorfeken, viszont határozottan ment 2000felett, 3éve mikor ki volt szedve a légtömeg mérő 2000alatt se ment de tisztítás után jó lett. Ami még észrevétel hogy ha padló gazrol fokozatosan veszem el a gázt elkezd húzni jobban
2021. máj. 19. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!