Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen autókra van valami...

Az ilyen autókra van valami szakszerű kifejezés?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés lesz, előre is bocsi, nagyon nem értek az autókhoz.


Szóval nekem a tágasabb belső terű autók tetszenek. Nem is a hely a lényeg, hanem arra gondolok, hogy a sima kocsiba "lefelé" ülsz be.

Nekem azok tetszenek, amibe rendesen "befelé" lehet beülni, nem tudom, hogy fogalmazzam meg szépen.

Nem az ilyen nagyon magas terepjáró szerű kocsikra gondolok, amibe már felfelé bemászol, hanem a köztes állapotra.

Én nagyon magas vagyok, meg viszonylag nagyobb darab, szóval a lapos kocsikba behajtogatni magam tök gáz.

Ismerősnek ültem suzuki vitarájában, az pl kényelmes volt.


Odáig eljutottam, hogy az ilyen kocsik nyilván ránézésre is magasabbak, de van ezeknek valami szakszerű megnevezése, aminek a mentén kifejezetten ilyen kocsikat lehet keresni, vagy ennyi, hogy hát a magasabb autók jönnek be, és tű a szénakazalban?


2021. máj. 20. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utcaibb jellegű terepjáró szerűek SUV vagy crossover néven futnak, teljesen utcaiból esetleg az egyterűek szoktak ilyenek lenni.
2021. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Busz :D :D :D
2021. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyterűek és a suv az amin magasabban ülünk, kényelmesebb a be és kiszállás.
2021. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. máj. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!