Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 kilósan lehet motorozni?

50 kilósan lehet motorozni?

Figyelt kérdés
50 kg vagyok és kb 130-140 kg-mos motorokat nézegetek, viszont még nem volt lehetőségem kipróbálni ezért megkérdezem itt hogy szerintetek jó lenne-e vagy nehézkes lenne egy olyan motor?
2021. máj. 22. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A 3-400 kilós motorokat se dagattak vezetik. Ha a lábad leér,nincs baj.
2021. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akár a jutubon, akár a TikTokon számtalan videót látni, melyben 50 kilós ázsiai lányok Hayabusát vezetnek, de más nagymotort is.


Amerikai videókon Harleyt vezet szintén könnyűsúlyú férfi, vagy nő.


Szóval nem akadály a testsúly. Csk el ne dőjön a moci, mert nem biztos, hogy felállítod.

2021. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Én is motoroztam 55 kg-os testsúllyal. Egyedül akkor volt baj, mikor egy út melletti területen megálltam, majd onnan akartam visszakanyarodni az útra, és felborultam. Nem tudtam visszaállítani a motort, nem volt hozzá meg a kellő erőm. (Mielőtt írnátok, igen, néztem már előtte is videót róla hogy hogyan kellene, de nekem nem megy úgy, saját testsúllyal is alig bírok felállni guggolásból, nem hogy még emelve is valamit közben.) Akkor vagy 2 órát vártam ott, mire valaki megállt. Egy ismerősöm sem volt a környéken, elég kihalt volt a környék, a legtöbben meg továbbmentek simán. Szóval ez a legnagyobb baj. Máshoz nem kell nagyobb testsúly és erő.
2021. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!