Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt töltődik fel...

Mennyi idő alatt töltődik fel teljesen egy Tesla MODEL 3 LONG RANGE?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Oszt hanyas szintü töltéssel?
2021. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:
70%
2021. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon töltöm egy éjjel alatt (13A három fázis).


Útközben Superchargerrel egy óra.


DE nagyon ritkán kell teljesen tölteni. Egy nap ha mentem 100 km-t akkor csak azt a 20%-ot kell visszatölteni. Ami kb két óra otthon.


Hosszú úton Superchargerrel NEM 100%-ig töltesz. Azért mert minnél tovább töltöd az aksit annál lassabban megy a töltés. 0%-80%-ik egy fél óra a töltés. Az utolsó 20% még egy fél óra. Úgyhogy útközben átlag 10%-tól 70%-ra szoktam tölteni ami kb 20 perc.


Tesla Model 3 Long Range-m van.

2021. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom, egy ilyen Long Range-s Tesla konkrétan teljes értékű autó mostmár, már most bőven elég töltő van hozzá, és nagy a hatótávja.
2021. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Kedves 3as! NEKED EXTRA!!!! Nagyon klassz választ írtál, ilyenre nemis számítottam, de abszolút erre voltam, kivancsi. :) hogy lehet e külföldre nyaralni menni vele, vahy csak városban erdemes használni stb. Suoerchargert nem értettem eddig.


Már eldontottem, ilyen, kocsit veszek. De azert el mennek egy próbát tenni vele. Vajon ki lehet próbálni? Duna autónál latom, hogy hirdetik a szalon autójukat. Te ki tudtad próbálni valahol?


Lehet majd integetek egyszer az úton Neked,amikor elsuhanunk egymás mellett miközben megnezzuk, hogy milyen szép autója van a másiknak is.

Mégegyszer nagyon köszönöm!

2021. máj. 26. 21:40
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Szerintem bérelj ki egyet pár napra, nézd meg hogy milyen az élet vele. Én 2 napra béreltem egy Standard ranget és meggyőzött, hosszú útra is elindulnék vele úgy is hogy meg kell állni töltögetni.
2021. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Múlthét pénteken az M3ason mentem végig 3 Tesla is elhúzott mellettem, ilyen 130-140es tempóval, nem is kellett spóroljanak nagyon. Egyre gyakrabban látok Teslákat, és egyáltalán nem jellemző az a sztereotípia, hogy kamionok szélárnyékában kell menjenek.
2021. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hármas vagyok. Magyarország-Horvátország-Svédország 6000 km az azért már hosszú útnak számít ugye? Két éve voltunk.


És nagyon nem kamionok mögött cammogva. Pláne németeknél nem ;)

2021. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!