Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen benzinutas átverések...

Milyen benzinutas átverések vannak? Mire érdemes figyelni egy ártalmatlan tankolásnál? Vertek már át valakit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan mire gondolsz? hogy mi benzinkutasok verünk át?


esetleg a kedves vásárlók röviditenek meg minket...

elhajtanak, vagy nem fizetnek, amit aztán a mi fizetésünkből vonnak le.


egyébként a "nagy" kutak be vannak vizsgálva, így eleve nem tankolsz se többet, se kevesebbet. a kutak pedig be vannak kamerázva. ha pár decivel többet tankolsz, az azért van, mert a benzinnek nagy a hőtágulása.

kb ennyi.

2010. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kutasok nem nagyo tudnak mivel csalni, aki Shell kutas ismim, csak annyit tud , hogy pénzért adnak számlát benyáról fuvarosoknak.
2010. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy MOL-os mondta hogy a kisebb kutjaikon csalnak a pisztolyok. De erről nem a kutas tehet.
2010. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudnak, az meg csupán a véletlen műve, hogy az 5 literes kannámba 6,7 liter benzin megy bele a kijelző szerint..

Meg a kocsim 55 literes tankjában van még 25 liter, és 40-42 litert tankolok bele néha.. :D

2010. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
már eleve az mekkora tetűség, hogy irgalmatlan drága benzin.
2010. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
a benzinárat sem a kutak adják meg, hanem központilag...
2010. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

ma 15:53

A lengyel piacon vásárolt kannába tankolsz ne csodálkozz. Van még ugye a VW csoport autó a 45 literes tankba belemegy az 55 liter is akár és azért mert van egy tágulási tartály amit egy pöcök megnyomásával lehet nyitni és nyomni oda is benzint.


Egy kutas nem igazán tud csalni. Én Shell kúton tankolok ilyet még nem láttam. De olyan tényleg van hogy 19500 ért tankol aztán elmegy a francba mert ez még csak szabálysértés a sünök nem is foglalkoznak az ilyennel a kutas meg fizeti.

2010. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

15:53 vagyok


OMV-nél 1190 forintért vásárolt 5 literre hitelesített műanyagkannába tankoltam.

A kocsim meg BMW, és nem hiszem, hogy csalnak a tankkal.

2010. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez votl a legfontosabb hogy beírod neked BMWd van :D
2010. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Éreztem, hogy vki bele fog kötni.

Fáj ugye? :D

2010. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!