Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennétek egy ilyen járművet?

Megvennétek egy ilyen járművet?

Figyelt kérdés

Mélyen áron alul eladó, mivel ennél a típusnál a motorban van egy elég drága típushiba. A konkrét példánynál még nem jött elő. Utána érdeklődtem és a gyár visszahívást hirdet a típusra és ingyen javítják.

Az szerintetek mennyire vállalható, hogy én így megveszem a kocsit, majd elviszem a visszahívásra?



2021. máj. 27. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Vállalható
Inkább ne
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

simán.

de vigyázz akkor addig alig alig használd, amig nem vitted vissza visszahívásra.

amúgy rendben van a kocsi? más baj nincs?

önmagában ez hogy típushiba, nem ok arra hogy "mélyen" áron alul adják, pláne, hogy ingyen javítják ki.

Mert akkor kijavíttatnám, és eladnám rendes áron. (pl én :D )

2021. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
furcsa, hogy erről a tulaj nem tudna
2021. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
#2 Vannak olyan sunyi tulajok akik nem viszik vissza vagy nem tudnak hogy ingyen javítják. Esetleg kereskedő árulja a kocsit.
2021. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Az a motor amire visszahívás van ritkán rendelkezik egy típushibával, általában több van, a visszahívás pedig csak egy-egy apró alkatrészre vonatkozik. Nyilván nem fog egy bonyolultan cserélhető öntvény hengerfejet kicserélni a gyártó, hanem általában átterveznek valami olcsó műanyag alkatrészt és arra fogják, hogy az okozza pl. a tűzeseteket, de ettől a motor nem lesz sokkal jobb.
2021. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!