Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha odacsaptam az ultetett...

Ha odacsaptam az ultetett kocsi aljat az uthoz ( patka stb) , lehet valami baja es mi?

Figyelt kérdés
az alja ala benezve valami muanyagok lognak lefele, valamint az olajat , vizet eszi ..

#ultetett auto #katyu
2021. máj. 29. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyomjad neki és megfogja szokni az oda csapást.
2021. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, egyszerű pár 100 forintos üregvédő dugótól akár motor cseréig.
2021. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"az olajat , vizet eszi"

Ott más lesz mint egy kis "oda csapás".

2021. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom hogy mi van neked az agyad helyén, hogy felteszel egy konkrét kérdést (hogy odacsaptad az autó alját és mi baja lehet), és nem írod le hogy milyen autóról van szó? Az hogy "ültetett" az nem az autó fajtája, bár látom te itt megakadtál agyilag.


A műanyag bármi lehet, az alját védő burkolattól kezdve leszakadt csöveken át bármi. Az olaj meg a víz ha az ütés miatt enné az autó akkor folyna. Ez látszana. Nem állítom hogy nem eszi, de ha nem folyik láthatóan belőle akkor nem azért, mert odacsaptad az alját.


De szerintem biztos ami biztos ültesd le egy kicsit jobban, az úgy 10ből 8 problémádra szerintem megoldás.

2021. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Alja alá benézve" ???

Akkor az nincs rendesen leültetve, ha még be is tudsz nézni alá. :-)

2021. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég sok baja lehet. Olajteknő jellemzően sérül ilyenkor, javítani nem biztos, hogy lehet, csak cserélni. Kábelek, csövek szakadhatnak. Műanyag borítás szakadhat. És még ki tudja mi minden.

Rendesen meg kell nézni az alját.

2021. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6os milyen kabelek futhatnak ott? xd ( en laikus vagyok mondjuk, de az elektorinikai hibat kijelezne a muszerfal ugy gondolom , a teknos problema meg eleg nyilvanvalo lenne a drasztikus olajcsokkenes miatt..) .. muanyag boritast meg lehet javitani gondolom.

az uthoz milyen reszek vannak a legkozelebb?

2021. máj. 29. 13:28
 8/11 A kérdező kommentje:
jah es egyebkent hozzaertoknek szol a kerdesem , nem a trolloknak, a buszrol irogatoknak..
2021. máj. 29. 13:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért neked nincs jogod itt hablatyolni a hozzá értőkhöz.

Arra nem vagy képes hogy alánézz és akkor már esetleg látnál valamit hogy eltört, elhajlott vagy leszakadhatott valami.

Tehát aki ennyire analfabéta az ne ugasson felfelé azoknak akik esetleg segíteni is akarnának.

2021. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem azoknak ugatok.. hanem azoknak akik irrelevans -vicces dolgokat irogatnak.. nincs aknam h alanezzek, ket oldalt a kerektol befele log lefele valami muanyagnak tuno cucc, meg a lokos utan az a gumi vagy mi olajos..
2021. máj. 29. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!