Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne simsonhoz jó...

Hogyan lehetne simsonhoz jó árban hozzájutni?

Figyelt kérdés
Nagyon el vannak szállva az árak. Hogyan, vagy hol lehetne kifogni egyet állapot nem számít. 100 körül gondoltam.

2021. máj. 29. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Már bocsánat, de milyen kérdés ez?


Se típus, se pontos állapot. Ezek után milyen választ vársz?

2021. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Kérdező. Írtam hogy az állapot nem szamit, és kulcsszavakban odalent ott van, hogy s50n, s51b, s51n.
2021. máj. 29. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Bemész egy random faluba. Megkeresed a kocsmát. Kérsz üveg Borsodit és egy Várda keserűt. Leállsz beszélgetni az emberekkel, aztán max 30 percen belül lesz motorod. ;)
2021. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos mindenki azt hiszi hogy az ő simsonja megér annyit mert hogy ilyen gyári olyan gyári. Nem tudom ki hogy van vele de egy simson magában nem er többet 100 ezernél. Mindenki a pénzt látja benne. Nem lehet ilyen árban találni, én is szeretnék mégegyet de nem lesz... én nem vagyok hajlandó egy gánygrófnak százezreket fizetni egy pajtaszökevényért.
2021. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem www.kepesmotor.hu-n nézegess,hátha szembejön egy jó állapotú megfelelő áron.
2021. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 nem mert faluhelyen pont hogy nem adják el...
2021. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez az igaz:nyakadba veszed az ország valamelyik aprófalvas részét,egy nap alatt veszel tízet egy túlárazott,hirdetett Simi áráért.Legtöbb roncs lesz,de fixre kifogsz jót is.
2022. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bálint6969 ***** válasza:
100 ért sajnos sehogy ha nincs ismerős papának egy a fészerbe. Én 0-ról rakom össze ez szerintem a legolcsóbb módja, de így is 300 ba lesz simán
2023. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!