Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri m-es jogsit venni?...

Megéri m-es jogsit venni? Milyen 50ccm-eset vegyek?

Figyelt kérdés
eh...
2010. aug. 24. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semilyen jogsit nem éri meg venni mert súlyos árat fizetsz ha elkapnak piacos jogsival. Am mennyit szánnál rá? Milyen stílus?
2010. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jot,használtat vagy ha van gyári akmkor jo,max 150000ft
2010. aug. 24. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
yamaha jog, honda dio robogóból amit 150ért kapsz jó állapotút. de 80as dt v 50esből is kapsz már ennyiért faszát
2010. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a Derbi Sendát csak ajánlani tudom. aztán Yamaha DT, Keeway TX, vagy X-rax, Aprilia RS, Derbi GPR, vagy simson =) nem olyan rossz az. de ha nem tettszik, nézd meg a felsoroltakat :) mindenképpen váltósat ajánlok :)
2010. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
keewayt NEEE!!!!!!
2010. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85ért vettem jogot és teljesen hibátlan állapotu.
2010. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én írtam be a felsorolásba a keewayt. nekem keeway tx 50em van. igazad van, "anti keewayes", nem a leg megbízhatóbb, de nem is kerül 3000€-ba. elejével voltak vele gondok, de 1-2 szervíz után rendbejött, és most már nem panaszkodik :D gyorsulásra, meg végsebességre meg olyan kb, mint a Derbi Senda, vagy Aprilia MX, esetleg a többi kategóriatárs. hogy ne csak védjem: van olyan hátránya, hogy szét rezgi magát, a csavarokat érdemes átnézni. és nem fér bele az egészségügyi láda. de a motorjára incs panasz :) minarelli blokk, vízhűtéssel. nagyon nehezen forósodik fel annyira, hogy a ventilátor bekapcsoljon. tehát jól hűt :) még annyi, hogy hiába néz ki bármennyire supermotardosan, a váz nem olyan masszív. és a fék sztem 125ösre való, annyira fog :)
2010. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!