Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri letenni a...

Szerintetek megéri letenni a moped jogsit 15 évesen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 23:47
 1/8 anonim válasza:
Ha akarsz, és van lehetőséged mopedet vezetni, és van a jogsira elég pénzed, csináld! Előnyt nem jelent semmiben sem, B-s jogsi előtt is kell kreszre járnod, stb...
2010. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annyi előnyöd lesz B-s jogsinál hogy az elsősegély tanfolyamot nem kell már letenned még egyszer.

2 évet vársz és lehet autóra is jogsid, de ha te még nem szeretnél autóra jogsit mert nincs otthon autótok de van pénzed robogóra vagy valamilyen segédmotorra akkor tedd le.

2010. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

megcsinálod most az egészségügyit, és ha ügyes vagy a KRESZ-t is meg tudod tanulni, úgy, hogy ha csinálnád a B-t már oktatásra sem kell bejárnod. Ráadásul az autóban sem leszel olyan béna, nem lesz ilyen forgalomfóbiád, hogy meglátsz 3 autót és nem mersz menni, hiszen már előtte motoroztál 2 évet forgalomban.

Szóval szerintem igen

2010. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És úgy meg lehet csinálni B-nél, hogy nem járok be kresz oktatásra, csak vizsgára,és akkor a kresz oktatást nem kell kifizetnem?
2010. júl. 1. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség és felesleges lerakni az M jogsit, vársz másfél évet és elkezdheted kocsira, amiben ugye meg alapból benne van ez.
2010. júl. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A kresszen ugyanúgy részt kell venned, és ki is kell fizetned! Teljesen független! Szerintem is jobb ha vársz a B-s jogsiig
2010. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
autósiskola függő... sokan mondták, hogy pl csak a kresz felét fizették, vagy csak kaptak 10E ft kedvezményt. de ha nem a pénz az elsődleges szempont, tapasztalatszerzésnek szerintem nagyon jó, ha szokod a forgalmat és a járműveket már 15 évesen.
2010. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 évesen már ne rakd le. ha motort szeretnél akk várj 1évet és menj el A1-re vagy 17évesen B-re és akk meglesz azzal együtt segédmotorra is.
2010. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!