Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autó rendszámát tudom...

Ha egy autó rendszámát tudom és akarom tudni ki a tulajdonos hogy tudom megnézetni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2021. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy. Ha van rendőr ismerősöd akkor ő rá tud neked nézni.
2021. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Ügyfélkapun keresztül te is megtekintheted.
2021. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ügyfélkapunk megnézni. Csak azt lehet ott, hogy nincs-e kivonva a forgalomból, vagy azt, hogy nem áll-e körözés alatt.
2021. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Ahogy a 4-es írja, plusz azt, hogy volt e törve, de azt is csak akkor ha a kár bement a biztosítóhoz.

engem egyszer úgy talált meg egy benzinkutas fiú, hogy volt rendőr haverja akivel lekérette.

2021. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Csak rendőr ismerős tudja neked megnézni nem túl legálisan, te sehogy.
2021. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma már a rendőrök sem kérhetnek le csak úgy rendszámokat és nem is szoktak mert egyéni azonosítóval lépnek be a rendszerbe ami feljegyez mindent, kvázi mint a böngészési előzményeid. Később kérdőre vonhatják őket, miért kérte le a rendszámot. Te sehogy sem tudod megnézni.
2021. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!