Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műanyag olajszűrő ház leszedés...

Műanyag olajszűrő ház leszedéséhez ki mit használ, ha kulccsal nem leszedhető, mert a feje el van nyalva?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: ha odaférsz vele, akkor csőfogó jó erősen rámarkolva.
2021. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

Mit értesz olajszűrő házon?

Magát az olajszűrőt, mivel úgyis kuka, simán át kell szúrni egy nagyobb csavarhúzóval, és már tudod is tekerni.

De létezik olajszűrő fogó is.

2021. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
csillag kulcs, 12szögű fej? Ha egyikse vizpumpafogo, pillanatszorító, és rendelj rá egy új fedelet.
2021. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Amikor ilyen jellegű problémával küszködtem akkor a rongy+láncos olajszűrő leszedő segített, de leszedés előtt vennék egy új műanyag házat és azzal raknám össze hogy a következő olajcserénél ne kelljen szenvedni.

Nem tudom milyen leszedőd van, én vettem egy gyárit, ezt nagyon jól passzol a műanyag házra és nem gondolom hogy többször probléma lenne a ház leszedése.

2021. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Műanyag az olajszűrő ház, alatta van maga a szűrő a ház nem eldobós, így átszúrni nem lehet. Végére menne ra 27 crova, vagy villáskulcs, de szét van nyalva a feke, így felejtős úgy leszedni. Rongálni meg nem akarom. Bőr olajszűrő leszedőt vegyek?
2021. máj. 30. 13:25
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Made in műanyag :D
2021. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha le is szeded, gondolom nem ezt akarod visszatenni, hogy legközelebb is szopj vele, hanem veszel újat. Innentől kezdve bármivel amivel rá tudsz fogni, pl vízpumpafogó, svédfogó szépen lehajtod. Nem érdekes, ha összekaristolod, elroppan, hiszen az már úgyis kuka.
2021. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
milyen autó ez ? leszedni vízpumpa fogóval . "kupakot" lehet hozzá [link]
2021. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2021. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Master III 2.3dci
2021. máj. 30. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!