Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyszeruen nem megy a 2 x...

Egyszeruen nem megy a 2 x jobbra fordulas a rutin palyan a bolyak kozt ... a sima gyakorlo felfestet koron kb 10 bol 3-4 x oszejon de bojak kozt nem megy . Hogy tudnek jobban gyakorolni ?

Figyelt kérdés

Mar 8 orat vettem a palyan ezen kivul minden feladat sikerul szinte mindig , de ez az istenert nem akar ... reg ota motorozok amugy de korlatlant az iden kezdtem . Es sajnos felek hogy kidobott penz lesz az ablakon mert nem fog sikerulni a rutin ! Oktato szerint jo a technikam is ellegge doltom a motort a sulypontomat athelyezem a karom is parhuzamos a kormannyal , de nem akar ossdzejonni ,



Tudom hogy gyakorolni kellene , de heti 2 orara hiv be kb az oktato , neha az ido miatt el is marad .


Valami jo tippetek van ?



#motor #rutin #kanyar #nagymotor #Kategoria a #Jobbra ketszer
2021. máj. 31. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szóval van motorod. Fogsz pár ásványvizes flakont, félig metöltöd, kimész egy elhagyatott parkolóba és felépíted magandak a rutimpályát.


Mire figyelj: tekintet, nyomjad magad alá a motort, hátsó féket óvatosan, de folyamatosan nyomjad, kuplungot csúsztasd.

2021. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8-asozni már nem kell? Az hogy megy?
2021. jún. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!