Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3-4 éves merci zselés 92...

3-4 éves merci zselés 92 amperes akkum időnkénti töltésekkel, nem rendszeres használata mellett most hirtelen megadta magát. feltámadás kitartó töltéssel sem várható? 😊

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk mit jelent az hogy hirtelen megadta magát .
2021. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Feltámadásban jézus és a haverok segítenek.
2021. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És ezt így hogy mondjuk meg? :D


Lehet elszállt egy cella, akkor aztán töltheted az idők végezetéig...

2021. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krwkco ***** válasza:
90%
Elképzelhető, hogy töltéssel a 0 feszültségű cellák magukhoz térnek. Az elektronikusan vezérelt töltőkön van ilyen funkció. De minél előbb meg kellene próbálni, mert az idő múlásával egyre kisebb a siker valószínűsége.
2021. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
volt hogy napokig elindult, aztán ha pár napig nem használtam az autót töltés után elindult, most már a töltést se veszi fel. szerelhetetlenül zárt, a szellőzői se kitekerhetők?
2021. jún. 3. 11:35
 6/7 krwkco ***** válasza:
Olyan töltőd van, amelyik felismeri az alacsony feszültségű akkumulátort? És mielőtt megkezdené a normál töltést, megpróbálja regenerálni? Pl. az Aldiban vagy a Lidl-ben lehetett kapni ilyen ún. intelligens töltőt kb hatezerért.
2021. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
alleluja... feltámadás történt, kivettem, kíváncsiságból letéptem a lezáró adatfóliát, hogy belenézhessek, szellőző lukak voltak, ki csavarni nem lehet, unalombból töltő tettem rá és jól tekeri a 2,5 dieselt, de az vmi okból nem indul, tortúra tovább 🤔
2021. jún. 5. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!