Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót szeretnék venni,honnan...

Robogót szeretnék venni,honnan érdemes beszerezni ahol nagy valószínűséggel nem vágnak át? Milyen szempontokat kell figyelni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat jelentene a segítség hogy minimalizálni tudjam az átverés lehetőségét,ezért minden hozzászólást,véleményt előre is köszönök!

2021. jún. 3. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Újat vagy használtat keresel?
2021. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Használt is bőven jó,futárkodáshoz kellene,csak nem értek hozzájuk,ezért elég parába vagyok azt illetően hogy honnan szerezzem be..:D
2021. jún. 3. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne egy jó szerelővel összeálnod, ha már hozzáértő haverod nincsen. A legjobb az lenne, ha magad szerelnéd, átlátnád a dolgokat. Úgy átnézni is magad tudnád, így nem vennél zsákbamacskát. A futárok kis túlzással minden második hétvégén robogót szerelnek, ha mást nem olajat, légszűrőt, fékeket stb cserélnek. Elég húzós tud lenni, ha nem magadnak csinálod.

Jó hír, hogy netről is sok infót össze tudsz szedni, hogy mit érdemes megnézni egy robogón vásárlás előtt.

Van valamilyen típus amit néztél?

2021. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azokat atolvastam neten amiket irtak,csak gondoltam itt is felteszem azert a kerdest...nincsen semmi konkret elkepzeles,nem ertem a motorokhoz,csak az a lenyeg hogy menjen es ne hagyjon lehetoleg cserben minden masodik utcanal...:)
2021. jún. 4. 13:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben utánanéztem,és a Kymco Agilityre esett a választásom,viszont mindenképp újat fogok venni rájöttem,mert a használtal úgy vernének át ahogy akarnak..:D arra vonatkozólag van valami tanács hogy melyik kereskedestől érdemes beszerezni?
2021. jún. 4. 18:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Illetve az is nagyon érdekelne hogy könyök/térd védőből melyik márkát ajánlatos megvenni!:D 🙏🏽
2021. jún. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!