Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polo vagy Skoda...

Volkswagen Polo vagy Skoda Fabiat választanátok?

Figyelt kérdés

2020-21-es modell, pár száz, max pár ezer kilométerrel, max 6 millió forintig.

Szinte csak 1.0-às TSI motoros kisautók vannak. Erö nem nagyon kell elég az a 80-95 LE is, mivel kezdö soför vagyok, viszont hétvégente menne az autó sok száz kilómétert 4-5 éves koráig. (Addig tervezem max megtartani)


Melyikben lehet jobban elférni? Melyik van jobban felszerelve alapból? Ti melyiket vennétek?



2021. jún. 4. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Van pénzed, használd ki: ha pesti vagy, menjél el Duna Autóba és nézd meg, ülj bele az összes kereten belüli autóba. Ne ragadj le VW és Skoda mellett, van ott még bőven lehetőség. A szalonok egyébként mindig adnak kedvezményeket, azokat is összevetheted mindjárt.

Annyit ajánlok, hogy tempomattal felszereltet vegyél (úgy olvastam, hogy sok pályázás lesz)

2021. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen-igen. Az lesz. Bemegyek, de elötte gondoltam rákérdezek fórumokon, hátha.


Tetöablak, CarPlay, tempómat és az ülésfütés ezeknek az extráknak benne kell lennie.


Jól látom, hogy a Ford Fiesta drágább ha hasonlóan jól van felszerelve?

A Peugeot 208 tetszik nagyon, de nem tetszik a belsö kijelzönekna szoftvere, annak kezelése. Számomra túl futurisztikus.

2021. jún. 4. 10:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az új Corsa?

Én körül néznék Kia Rio/Hyundai i20 között is

2021. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kia/Hyundai illetve az Opel nem tetszik :/


Tudom hülye vagyok, de valahogy mégis csak érzelmi alapjai vannak egy autó kivàlasztásában. :D

A Ford és a VW áll a legközlebb hozzám, csak ugye a Ford dràgább(??)

2021. jún. 4. 11:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egetrengetően fontos az autóvásárlás most, akkor megvárnám a helyedbe az új Fabiat és abból vennék 1.5 TSI-t
2021. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Poloba nincs már 1.2 CRTDI? Mert az egy nagyon jó motor
2021. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 milliós kategóriában csak TSI motorokat találtam.
2021. jún. 4. 19:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Zoldfulűnek minek 6 millás autó? Ne erts félre, nekem is mercim van, de mellette van egy 20 éves fordom.
2021. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy Vw!! Vagy ha Skoda akk 1.5 TSI
2021. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A harmadik tsi motoros autòm fogyasztom.Egyikkel sem volt problèmám, viszont inkább 1.4, vagy 1.5 tsi!!! Amúgy nincs sok különbsèg a Polo ès a Fabia között, csak nèhány kisebb dologban finomabb a Polo. Bocsánat a Fordosoktòl, de a volkswagen csoport egy szintel feljebb van.
2021. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!