Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóalkatrészes webshop...

Autóalkatrészes webshop paraméterek alapján?

Figyelt kérdés
Olyan autóalkatrészes webshopot keresek, ahol nem csak az alkatrész fajtája, hanem annak paramétere alapján is lehet keresni. Autodoc, kovács autó, unix, bárdi. Ilyen lehetőséget nem találtam náluk.
2021. jún. 5. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hm. Hámori Webshop esetleg? Csak egy tipp volt.
2021. jún. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom te mit láttál, vagyis mit nem, de az Unixon lehet paraméterek alapján keresni.
2021. jún. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen alkatrészt szeretnél paraméterek alapján keresni? Ahogy írták, Unixnál van ilyen funkció, de nem minden alkatrészre léteznek ilyen keresők. Üdv: egy 25 éve alkatrészes.
2021. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz, milyen paraméter? Alapvetően az OEM szám alapján kell keresni, mert minden helyettesítő terméket megtalálsz így.

Autodoc-on bizonyos alkatrészeknél lehet szűrni egyéb paraméterekre, pl. ablaktörlő hosszára, típusára.

2021. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Például egy hengerfej csavarnal hossz, menetemelkedes, menethossz, ilyenek.
2021. jún. 6. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, hengerfejcsavart méret alapján kereső programot/katalógust még nem láttam.
2021. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hengerfejcsavarnál miért lenne erre szükség? Azért nem lehet külön paraméter alapján keresni, mert az összes egyforma. Minden létező motorhoz egyetlen egy méretű hengerfejcsavar létezik. Felmész bármelyik oldalra, kiválasztod az autót és a motort és az összes találat, amit hoz, ugyanolyan méretű lesz.
2021. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!