Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan érdemes autó alkatrésze...

Honnan érdemes autó alkatrészeket rendelni?

Figyelt kérdés
Mármint melyik cégtől? Keresőbe beírva nekem autodoc-ot, autoalkatreszonline24-et dobott ki elsőre, de itt szidták őket eléggé.

2019. jan. 3. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
a nagy alkatrész forgalmazó cégek jók, de nem olcsók. A kisebbek jobb áron dolgoznak (Kauffer, KovácsAuto, stb.) de ezek kisebb készlettel rendelkeznek.
2019. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ sajnos pontosan mi kell.

Ha normál alkatrész akkor én a bárdiból szoktam. Ha valami nincs akkor a unixból.

Ha csicsázni akarod az autót akkor deviltungot ajánlják. Haverok szeretik, én még nem próbáltam.

Ha meg csak apró szrok kellenek amiknél nem olyan fontks hogy minőségi legyen (pl eltünt műanyag vackok, kábelek, apróságok) akkor ebayről.


Igazából alkatrésztől függ. Nekem eddig a bárdival minden tekintetben pozitív tapasztalatom volt csak.

2019. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Innen rendeltem már párszor és korrektek voltak:


[link]

2019. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy jó alkatrészesem.

Egy vidéki kis bolt. Neki van hozzáférése gyakorlatilag az összes nagyobb hálózathoz, elég jó kedvezménnyel hoz dolgokat. Ha tuning akkor nekem RS Tuning vált be leginkább. De ritka autóm van, így ilyen dolgokat sok esetben felkutatok a neten, külföldön is akár

2019. jan. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint írták kérdés,hogy mit... apróság gyorsan kell a akkor bárdi,láng,unix,szakálmetál kedvezménnyel boltba sétálva.

Ha azért ráér és úgy olcsóbb akkor alkatrészek.hu

Amikor azért ráér mert sokkal drágább a cucc nálunk és én olcsóbban gyárit akarok mert tönkrement a nagynyomású meg lezúztam az autó elejét és gyárival pótolok mindent akkor myparto.com

2019. jan. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!