Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20éves az autónk, motorikusan...

20éves az autónk, motorikusan tökéletes, viszont sok elemet ki kell cserélni alul mert rozsdás. Kijavítanád magad, karosszériás lévén, elvinnéd szerelőhöz, vagy vennél másikat? Ennek jelenleg nincs ára.

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 08:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed lenne venni másikat?
2021. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha karosszériás lennék, akkor eldönteném, hogy a javításra fordított idő alatt mások autóján való munkával megkeresném-e az árát; ha igen, akkor odaadnám másik cégnek, hogy csinálja meg.

Az eladás vagy javítás felöli döntés ettől független, ezt neked kell tudni.

2021. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá szerszámod, helyed, kedved és energiád, akkor pont jó tanulni rajta a szakmát. Megérni az ilyen sosem fogja, szóval ilyen célból nincs értelme foglalkozni vele.

Én lusta lakatos vagyok :) ezért nekem egy ilyen projekt néha évekig szokott tartani, cserébe még 10 év után is gond nélkül átmegy a műszakin.

2021. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#10: Ezek a számok hogy jöttek ki?
2021. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Beviz Elek ***** válasza:
100%

“Kezdő vagyok, nem tudom mikorra végeznék vele.”

Nem kezdő vagy hanem lelkes amatőr. Sokat nem veszíthetsz vele, inkább a sajátodon gyakorolj mint másén.

2021. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én megcsinálnám. Ha másra nem is, gyakorlásra jó.
2021. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 krwkco ***** válasza:

#14

"Ezek a számok hogy jöttek ki?"

A válasz az utolsó mondatban van: "Hát valahogy így."

Nem tudom, hogy ez egy Rolls vagy egy Trabant. Nem tudom, meddig akarja használni az illető. Nem tudom, hogy a motorral, futóművel kapcsolatban milyen költségek lesznek a közeljövőben (vezérműszíjcsere, lengéscsillapítók, szilentek, stb).

Úgyhogy ez inkább egy módszer, mint egyedi válasz a kérdésre.

2021. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17: Ja hogy ezek így hasra. Akkor van +/- 100% szórása. Így semmi értelme, de legalább jól félre lehet vezetni a hozzá nem értőket


#14

2021. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 krwkco ***** válasza:

#18

" jól félre lehet vezetni a hozzá nem értőket"

Téged félrevezetett? Azt gondoltad, hogy minden használt autót 5 évig tartanak meg? Vagy hogy minden használt autó éves javítása 50 ezer Ft?

Szerintem a kérdező értette, hogy ez nem az ő autója, hanem egy példa, ahova a saját számait kell behelyettesíteni.

2021. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a használható véleményeket. Eladni nem lehet mert így szinte nincs ára, viszont bontóba vinni saját lábán tökéletes motorral még nem kellene. Szóval megcsinálom.
2021. jún. 8. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!