Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan 50-es robogó amivel...

Van olyan 50-es robogó amivel nem halsz meg a lassúsága miatt, viszont vállalható árú?

Figyelt kérdés
Illetve fontos még, hogy a bukó beférjen a csomagtartójába, midenképp automata legyen, és ne 60 legyen a vége.
2010. aug. 25. 10:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Az automatát azért írtam, mert simson és társai nem érdekelnek.
2010. aug. 25. 10:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Yamaha Jog Next Zone, Super Z és ZR. Ezek jó áron vannak (60-90e) és bőven befér a sisak, megbízhatóak. És ha nincs tiltás az elektronikában simán mennek 70-75öt.
2010. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy B kategóriás jogsim van, de csak városba előnyösebb lenne, hiszen fogyasztás szinte zéró, és nem kell a dugóban állnom.
2010. aug. 25. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a Zr-t városba vettem, pesti dugókat már nem kivárnom kell, hanem kikerülnöm:D Munkába járok vele, napi 50km, gond nélkül!
2010. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Malaguti F12-t nézd meg. Nem olyan drágák és elég nagy a sisaktartójuk. 75-80al mennek.
2010. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

F12 egy szar..


vegyék Jogot, az mégiscsak Yamaha

2010. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aprilia Sr

Ha megteheted, szakértőtől vegyél, ne fiatal hülyéktől mert azok lepusztítják, ha kifogsz egy jó állapotú minarelli blokkos motort Nagyon vigyázz rá! és ami a legfontosabb NE állj neki tuningolni.

2010. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!