Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy kavicsfelverődés a...

Van egy kavicsfelverődés a kocsim szélvédőjén miért zavar ennyire ?

Figyelt kérdés
Van egy kavicsfelverődés a kocsim szélvédőjén pont szemmagasságban és pont ott ahol ha előre nézek egyenesen pont velem szemben van, a helyzet az hogy iszonyatosan zavar, folyamatosan rákancsalítok, odafókuszál rá a szemem és irgalmatlanul zavar. Pár ember vezette már a kocsim és ők aztmondják hogy szerintük nem zavaró, meg lehet szokni. A kavicsfelverődés kb 1 centi átmérőjű. Igazából a kérdésem ezzel kapcsolatban az hogy mást is ennyire zavar vagy nekem vam valami defektem ?
2021. jún. 8. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak az egész be volt törve őt fél évig nem zavarta. Utána elkapta rendőr.
2021. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, engem is nagyon tud zavarni, ha van valami szemmagasságban a szélvédőn.

Legyen az kavicsfelverődés, madár ürülék, bogártetem stb.

2021. jún. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kicsi, iszonyatosan zavart. Viszont, amikor meghallottam, hogy egyes helyeken mennyit kérnek a szenvedő cseréért, inkább megszoktam. 1-2 cm miatt kiadni több 10ezreket nem éri meg. Nekem.
2021. jún. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most ha azt irják hogy nem zavar senkit, akkor az jobb neked???

Cseréltesd ki és már nem zavar.

2021. jún. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, semmi hiba nincs benned, valakit zavar valakit nem.
2021. jún. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon zavaró és nem is szabad úgy hagyni, mert tovább reped. Vigyed el javításra, utána alig lesz látható.

Minél előbb vigyed, mert ha esik, belemegy a koszos víz és már nem tudják szépen javítani.

2021. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig vidd el 5-8 ezer Forintért javítani, amíg nem reped tovább és tényleg lehet majd cserélni a teljes szélvédőt.
2021. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!